Smiltenē - zādzība un autoavārija

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 69 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 21 noziedzīgu nodarījumu pret īpašumu (reģistrēta informācija par 1 zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēti 3 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi). 

Reģistrēta informācija par 16 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 9 noziedzīgi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību. 

Reģistrēta informācija par 10 ceļu satiksmes negadījumiem. Vienā negadījumā cietis 1 cilvēks. Reģistrēts 1 gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 14 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 60 administratīvā pārkāpuma protokoli.

14.novembrī, Smiltenes novadā, Smiltenes pagastā no kāda nama kāpņu telpas nozagts nepieslēgts zaļas krāsas velosipēds. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

14.novembrī saņemta informācija, ka Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, autobusa pieturā nozagta ceļa zīme. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

14.novembrī, Raunas novadā, Drustu pagastā, Drustos, pie pasta pagaidām nenoskaidrotai personai piederošs suns iekodis 1992.gadā dzimušam vīrietim, kuram bija nepieciešama mediķu palīdzība. Policija noskaidro notikušā apstākļus un suņa saimnieku.

14.novembra rītā konstatēts, ka divās tirdzniecības vietās Raunas un Jaunpiebalgas novados, izsitot loga rūti, iekļūts veikala telpās, kur nozagti dažādi alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi un citas preces. Saistībā ar zādzību izdarīšanu policija pārbauda divas personas – 2001.gadā un 2002.gadā dzimušus jauniešus. Policijā sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

14.novembrī, ap pulksten 20:45, Alojas novadā, Brīvzemnieku pagastā, autoceļa Puikule – Rencēni – Vēveri 11.kilometrā pieķerts iereibis automašīnas Opel Vectra Caravan vadītājs. 1992.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 0,58 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

14.novembrī, pēc pulksten 13:00, Valmierā, A.Freimaņa ielas un Somu ielas krustojumā notika sadursme starp 1978.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu BMW un 1993.gadā dzimušas sievietes vadīto VW Golf. Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas BMW vadītāja nepalaida pa galveno ceļu braucošo VW Gilf, kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā traumas guva BMW vadītāja, kura nogādāta slimnīcā.

Vakar, 14.novembrī, Vidzemē dēļ stiprās snigšanas un apgrūtinātas braukšanas notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi. Ap pulksten 16:00, Smiltenē, Dzirnavu ielā 1996.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu VW Passat Variant, nepārliecinājās par drošu, laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, ka rezultātā iebrauca kādas mājas sētā. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bojāta mājas sēta. 

Ap pulksten 16:50, Alūksnes novadā, Ziemesru pagastā, uz autoceļa Māriņkalns – Ziemeri saslīdēja kāda 1963.gadā dzimuša vīrieša vadītā kravas automašīna Scania. Automašīna uz kādu laiku bija aizšķērsojusi ceļa braucamo daļu, taču jau pēc 40 minūtēm brauktuve atbrīvota. Negadījumā neviens nav guvis traumas.

14.novembrī, pēc pulksten 18:00, Amatas novadā, Amatas pagastā, autoceļa Rīga – Sigulda – Veclaicene 66.kilometrā saslīdot grāvī iebrauca 1968.gadā dzimuša vīrieša vadītā kravas automašīna Volvo. Negadījumā nav cietuši cilvēki un bojāta vien automašīna.

Ap pulksten 13:00, Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, autoceļa Rīga – Ainaži 61.kilometrā 1939.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu VW Passat un iebraucot pretējā braukšanas joslā, sadūrās ar pretim braucošo automašīnu Renault, kuru vadīja 1989.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bojātas automašīnas.

Ap pulksten 17:00, Alūksnē, Jāņkalna ielas un Helēnas ielas krustojumā 1979.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu VW Passat, nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās ceļa zīmē, to bojājot. Negadījumā nav cietuši cilvēki.

Ap pulksten 20:00, Madonā, Rūpniecības ielā 1956.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu DAF, nepārliecinājās par drošu un laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās elektrības stabā. Pēc negadījuma šajā posmā uz laiku tika bloķēta satiksme, jo uz ceļa braucamās daļas atradās elektrības vadi. Negadījumā nav cietuši cilvēki.Kriminālziņas