Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē zog ievārījumu un magnetafonu

"Otrdien, 24. novembrī, pulksten 08:00 Smiltenē, Parka ielā, 1925. gadā dzimusi sieviete konstatējusi, ka pagraba durvīm atlauzta piekaramā atslēga un nozagtas sulas un ievārījumi," informē vecākā inspektore Dace Jukāma. Zaudējumi - 35 latu.

 

Tajā pašā dienā pulksten 05:00 Smiltenē, Abulas ielā, no mājas pagalmā nozagtas automašīnas VW TRANSPORTER nozagts magnetafons PANASONIC.

 

Virkne pārkāpumu otrdien reģistrēti arī citviet Vidzemes reģionā:

 

No rīta konstatēts, ka Lizuma pagastā no kāda SIA biroja nozagts seifs, kurā atradušies dokumenti un nauda - 14 tūkstoši latu. Uzsākts kriminālprocess un zādzības izmeklēšanā iesaistījušies gan Gulbenes iecirkņa, gan Vidzemes reģiona pārvaldes darbinieki.

 

Deviņos no rīta konstatēts, ka Cēsīs, Tirgoņu ielā 1, salauzta vārtu atslēga un no stāvlaukuma nozagta tumši zaļas krāsas 1994. gada izlaiduma automašīna BMW 520 ar valsts numuru FV 1936. Turpat automašīnai MB izsists loga stikls un nozagtas dažādas mantas. Kopējais materiālo zaudējumu apjoms 1060 latu.

 

Pulksten 14:30 Valmierā, Austrumu ielā, 1970. gadā dzimušai sievietei uzbrucis Kaukāza šķirnes suns, kurš pārlēcis pāri sētai. Viņš sievieti nogrūdis zemē un saplēsis virsjaku. Dzirdot sievietes palīgā saucienus, piesteidzies kāds vīrietis, kurš palīdzējis no suņa atbrīvoties.

 

Nedaudz vēlāk saņemta informācija, ka suns uzbrucis vēl kādai sievietei. Noskaidrots suņa saimnieks. Tas ir 1958. gadā dzimis vīrietis. Viņš paudis neizpratni par to, kā suns ticis ārā, un bijis gatavs segt visus ar suņa uzbrukuma saistītos zaudējumus. "Iedzīvotājiem gan svarīgāk būtu zināt, kā vīrietis gatavojas nodrošināt to, lai viņa suns vairs netiktu ārpus nožogojuma un neapdraudētu apkārtējos," akcentē D. Jukāma.

 

Pulksten 11:30 konstatēts, ka Valmierā, Stacijas ielā 39, mājas pagalmā novietotai automašīnai VAZ no degvielas bākas nozagti 20 litri benzīna. Zaudējumi 14 latu.

 

Reģistrēta arī informācija, ka, pārbaudot kādu adresi Burtnieku novada Valmieras pagastā, Dzirnavu ielā, konstatēts, ka dzīvoklī, kurā atrodas trīs mēnešus vecs bērniņš, notiek skaļa uzdzīve un alkohola lietošana.

 

Policijā saņemts ziņojums, ka 1985. gadā dzimis vīrietis Zilākalnā, ģimenes konflikta laikā, paņēmis visu bērna kopšanai paredzēto naudu, kas bijusi dzīvesvietā un devies „nezināmā virzienā". Izmisusī sieviete vērsusies pēc palīdzības policijā, kas tagad meklēs vīrieti cerībā, ka pie viņa vēl atradīsies arī paņemtā nauda.

 

Pulksten 10:14 saņemta informācija, ka Valmierā, Pauku ielā, pagaidām nenoskaidrots vīrietis no veikala iznesis brendiju 2,19 latu vērtībā un devies prom, nenorēķinājies par pirkumu.

 

No rīta konstatēts, ka no Alūksnē, Rīgas ielā, pie mājas Nr. 12 novietotai automašīnai VOLVO S80 nozagti sānu atpakaļskata spoguļu stikli ar mehānismiem. Sānu atpakaļskata spoguļi nozagti arī Helēnas ielā 43 novietotai AUDI A6, Dārza ielā 19 novietotai MB un Alsviķu pagastā, Bērzu 13, mājas pagalmā novietotai BMW.

 

Otrdien, pulksten 06:30 Salacgrīvā, Pērnavas ielā, iekļūts autoservisa teritorijā, kur piecām automašīnām sabojāti degvielas tvertnes vāciņi un vienai nolauzts atpakaļskata spogulis. Materiālie zaudējumi - 152 latu.

 

Pulksten 07:00 Vecpiebalgas novada Kaives pagastā pie mājas novietotai automašīnai AUDI nozagtas riepas ar diskiem un no garāžas nozagts velosipēds. Materiālais zaudējums - 263 latu.

 

Konstatēts, ka Līgatnes pagastā iekļūts angārā un nozagti elektromotori. Zaudējumu apjoms tiek precizēts.

 

Kriminālziņas