Smiltenes kapus demolējuši bērni 6

Valkas rajona policijas pārvalde (RPP) noskaidrojusi vainīgās personas, kuras 17. martā Smiltenes pilsētas kapsētā salauza kapu krustus un apgāza piemiņas plāksni.

Pēc Valkas RPP sniegtās informācijas tie ir divi 10 un 13 gadus veci zēni. Vainīgos policija noskaidroja ātri, saņemot iedzīvotāju palīdzību.Kriminālatbildība iestājas no 14 gadu vecuma. Ja arī policija šī iemesla dēļ kriminālprocesu izbeigs, tā var nolemt nosūtīt lietas materiālus tiesai audzinoša rakstura piespiedu līdzekļu piemērošanai."Lieta vēl nav pabeigta. Notiek izmeklēšana, un lēmums vēl nav pieņemts," informē Valkas RPP kārtības policijas biroja 2. nodaļas priekšnieka pienākumu izpildītājs Gatis Ķerpe.

Komentāri 6

XXX

Ceru , ka puiku tēviem ir kārtīga bikšu siksna.
Tagad ir brīvdienas, skolas solā ar saskādēto dibenu nebūs jāsēž.

pirms 13 gadiem, 2008.03.25 18:00

versija

Cerams, ka puiku tēviem ir kārtīga bikšu siksna, ar kuru viņi varētu vispirms iepērt paši sevi par 10 gadus ilgušo neaudzināšanas procesu. Tagad ir brīvdienas, tāpēc daudz laika, lai ar saviem bērniem mierīgi aprunātos par to, ko viņi izdarījuši, kā arī aizietu kopā sakopt savu senču kapus.

pirms 13 gadiem, 2008.03.25 18:46

roliks

A,kur ""Varonisu"" vardi,uzvardi????Bij tacu teikt,ka tie tiksot publiskoti,lai cilveki zin ""Varonus"".
Kas ir????Tika izlugts vai samaksats,lai neplubice???

pirms 13 gadiem, 2008.03.26 16:45

Sandra

"Ziemeļlatvija" nav solījusi publicēt vainīgo vārdus. Tas arī nav iespējams, jo to aizliedz Bērnu tiesību aizsardzības likums (71. pants "Aizliegums izplatīt informāciju par bērnu").
Šis pants nosaka, ka ir aizliegts izplatīt presē un citos plašsaziņas līdzekļos informāciju par bērnu, kurš kļuvis par prettiesiskas darbības upuri,liecinieku vai izdarījis likumpārkāpumu,izņemot gadījumu, ja bērns pats izsaka vēlēšanos pārdzīvoto izpaust atklātībai un tam piekrīt viņa vecāki vai citi likumiskie pārstāvji. Ja uzsākts kriminālprocess, nepieciešama arī procesa virzītāja atļauja.
Sniedzot informāciju plašsaziņas līdzekļiem par izdarītiem noziedzīgiem nodarījumiem, policija nav tiesīga nosaukt vārdu un uzvārdu vainīgajām personām.

pirms 13 gadiem, 2008.03.26 19:56

es

es zinu kuri tie bija cik man zinams esot tikai uzlikusi 500ls sodu kautka pa maz prieks tada nedarba un tas berns tapat staiga apkart un taisa sudus

pirms 13 gadiem, 2008.04.07 13:16

Kriminālziņas