Strenčos ar nazi iedur civilvīram

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 57 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 16 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (nav reģistrētas zādzības no tirdzniecības vietām, reģistrēti 3 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi). 

Reģistrēta informācija par 14 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 14 noziedzīgi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību. 

Reģistrēta informācija par 7 ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietuši cilvēki. Nav reģistrēti gadījumi, kad automašīnas vadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 17 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 103 administratīvā pārkāpuma protokoli.

20.decembrī, ap pulksten 12:30, Salacgrīvas novadā, Salacgrīvas pagastā kāda sieviete konflikta laikā 1978.gadā dzimušam vīrietim vairākas reizes iesitusi pa galvu ar pudeli. Vīrietis pēc notikušā nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

20.decembrī konstatēts, ka Cēsīs, Zeltkalna ielā automašīnai Porsche Cayenne nozagti lukturi un labās puses atpakaļskata spoguļa stikls ar dekoratīvo malu. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

20.decembrī, Alojas novadā, Braslavas pagastā, Vilzēnos, Vilzēnu tautas namā konstatēts, ka nozagti rotājumi – lampiņas un sasisti māla podi. Policijā par zādzību un mantas bojāšanu sākts kriminālprocess. Policija noskaidro vainīgās personas.

20.decembrī konstatēts, ka Burtnieku novadā, Matīšu pagastā, Matīšu centrā esošajai eglei bojāti rotājumi. Policijā par mantas bojāšanu sākts kriminālprocess, policija meklē vainīgos.

20.decembrī, pēc pulksten 21:00, Strenču novadā, Strenčos savstarpēja konflikta laikā 1961.gadā dzimusi sieviete ar nazi iedūra rokā savam civilvīram – 1952.gadā dzimušam vīrietim. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Kriminālziņas