Strenčos izņemtas 1000 cigaretes 3

16. janvāra pēcpusdienā Strenčos 1967. gadā dzimušas sievietes dzīvesvietā sankcionētas apskates laikā atrastas un izņemtas 1000 cigaretes (50 paciņas cigarešu), kas nav marķētas ar LR akcīzes nodokļa markām. Nelikumīgi uzglabātās cigaretes izņemtas, uzsākta administratīvā lietvedība.

Policija atgādina, ka informāciju par nelegālajām darbībām ar akcizētajām precēm un par Jūsu pilsētā, ciematā vai tuvākajā un tālākajā apkārtnē praktizējošiem "aktīvistiem", kas ne tikai tirgo, bet nodarbojas ar akcizēto preču pārvadāšanu, varat sūtīt uz policijas izveidoto e-pasta adresi [email protected] Lai informētu policiju par nelikumīgām darbībām ar akcīzes precēm, varat arī zvanīt (darba laikā):

T. 64781819 Policija anonimitāti garantē. 

Komentāri 3

....

Kāda gan anonimitāte garantēta ,ja paši tur iegādājas .....

pirms 8 gadiem, 2012.01.17 21:22

??????

Kaut vairāk būtu tādu "policijas uzticības personu" :)))

pirms 8 gadiem, 2012.01.17 21:55

! ! ! ! ! ! !

Tas ir LABS!!!!!!! Zinu par kuru personu ir runa! Vajadzēja jau daudz ātrāk VIŅU paņemt pie dziesmas,jo savu laik jau kundze krutkas arī tirgoja...ne viens vien cilvēciņš prātā juka no labās dziras un pat aizgāja viņsaulē!.....Nu bet ko no tā cilvēka var gribēt!Kādā vidē pats audzis,ko pārdzīvojis....tā to savu dzīvi veido uz priekšu un neko netaisās tajā mainīt..Nožēlojami!!!! Bet kur skatās otra puse-normāls vecis esot, bet piinīgi bez sava Vhttp://www.ziemellatvija.lv/konkursi/konkursi.htmlĀRDA-ATTOPIES!!!Tas nav tā vērts-karāties vecenes brunčos...un vēl kādas!!!

pirms 8 gadiem, 2012.03.25 00:18

Kriminālziņas