Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenču pusē gaidāmās vēlēšanas sit augstu vilni 19

Otrdienas pēcpusdienā Strenču novada vēlēšanu komisijas locekļi ne vien pieņēma deputātu kandidātu sarakstus, bet arī sniedza konsultācijas. Arī vakar komisijas locekļi pieņēma vienu sarakstu. Līdz šim brīdim Strenču novada vēlēšanās jau pieci saraksti.

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka piektdien Strenču novada vēlēšanu komisijā tika iesniegti divi saraksti no vēlētāju apvienībām "Darbs un Atbildība" un "Nākotnes Vārdā jau šodien!".

Pirmdien Strenču novada vēlēšanu komisijā atbalstītājs Nikolajs Šakals iesniedza vēlētāju apvienības "Visi novadam" deputātu kandidātu sarakstu.

"Visi novadam" vēlēšanās startēs ar trešo kārtas numuru. Saraksta priekšgalā atrodas SIA "Siltums NJ" valdes loceklis Jānis Šakals, otrais kārtas numurs ir Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas izpilddirektorei Ainai Krēsliņai, bet trešais - SIA "Veckūkuri" valdes loceklis Ikars Vītiņš.

Tālāk seko Jērcēnu pagasta padomes deputāte Inga Krūkle, Sedas veco ļaužu rehabilitācijas centra saimnieks Aleksandrs Brjuņins, v/a "Lauksaimniecības datu centrs" speciāliste Vija Paegle, Vidzemes augstskolas absolvents Gatis Brūvelis,

z/s "Ogrītes" īpašniece Aiga Norlinde, SIA "AL Mežs" speciālists Māris Zeiļuks, SIA "Miveles" pārdevēja konsultante Ilva Zvirgzda,

SIA "Livonija AT" veikala vadītāja Sigita Blūma, Strenču domes šoferis Jānis Nikels un Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas arodbiedrības priekšsēdētāja Laima Gurjānova.

Otrdien atbalstītāja Ludmila Miglāne iesniedza vēlētāju apvienības "Attīstībai un stabilitātei" deputātu kandidātu sarakstu. Tas vēlēšanās startēs ar ceturto kārtas numuru.

Saraksta priekšgalā ir Sedas domes priekšsēdētāja Irina Andrejeva, otrais numurs ir Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas galvenā māsa Jekaterina Jeremejeva, bet trešais - Sedas domes galvenajai grāmatvedei Vinetai Luzikai.

Tālāk seko Sedas domes sekretāre Jekaterina Osipova, Plāņu pagasta uzņēmēja Tatjana Zavadska, mājsaimniece Arta Šomase,

Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas virsmāsa Žanna Kozlova, Strenču slimnīcas medicīnas māsa Ludmila Sļesarjonoka, Sedas bērnudārza pedagoģe Svetlana Zaharova,

uzņēmēja Dace Arutjunova, skolotāja Gaļina Meļņikova, SIA "Irinal" valdes loceklis Oļegs Rogilo, a/s "Seda" mehāniķis Vladimirs Antoņenko un Strenču slimnīcas medicīnas māsa Žanna Kalniņa.

"Šodien pilnvarotā persona Jana Vaivada iesniedza deputātu kandidātu sarakstu no politisko partiju apvienības "Saskaņas centrs"," informē Strenču novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Sarmīte Rodziņa.

Saraksta pirmais numurs ir Strenču vidusskolas skolotājs Juris Vaivads, otrais - "Strenču MRS" mežizstrādes meistars Ģirts Vēveris, bet trešais - "Latvijas Valsts meži" tehnoloģisko iekārtu meistars Andris Jansons.

Tālāk seko Strenču vidusskolas skolotāja Inga Krastiņa, Sedas vidusskolas skolotāja Ināra Skrebe, Strenču mūzikas skolas pedagogs Jānis Silakalns, Strenču domes Saimnieciskās daļas koordinācijas nodaļas vadītājs Ivars Bergmanis un Strenču vidusskolas skolniece Paula Vaivade.

Komentāri 19

Cerība

Iepazīstoties ar deputātu kandidātu vārdiem, uzvārdiem, gribētos cerēt, ka balsotāji patiešām rūpīgi apdomās, par ko balsot! Dažu kandidātu izglītības līmenis nav tas augstākais.

pirms 11 gadiem, 2009.04.22 15:44

emuls

Izglitibai nav nozime darbiem ir nozime.Pietiek visiem veciem kadriem sedet un neko nedarit un tikai braukt komandejumos

pirms 11 gadiem, 2009.04.23 15:35

Edgars Bogdānovs

;))))....tas, cik kurs censonitis augstu apstaklu sakritibas del uzkarpijies vel nenozime speju sai laika atbildet par novadu, kas vairs nav tada smil***ste ka mazpilseta vai pagasts....atbildiba ir daaaudz nopietnaka, nemot vera pasreizejo situaciju valsti un pasaule - tas ir viens, otrs, piemerotakie kadidati ir tie, kas ilgu laiku ir stradajusi vadosos amatos, lidz ar to pieradot savu profesionalitati un noturibu, izveidojusi saikni ar vietejo sabiedribu, lai sabiedriba izprastu vinu lemumus, ari nepatikamos un ta talak...protams, te neiet runa par kadriem, kas sevi sais amatos ir diskreditejusi, bet apstaklu sakritibas del pagaidam vel tajos ir un censas tajos palikt vai ietikt augstakos...:)

pirms 11 gadiem, 2009.04.23 16:00

Nana

Domāju, ka ne izglītības līmenis, ne laiks kas nostrādāts kādā konkrētā amatā vai darbā nav rādītājs, ka tie nu būtu tie labākie kandidāti. (To mēs varam spriest jau no pašreizējās saeimas un ministru kabineta, jo tur gan ar pieredzi, gan izglītību viss ir kārtībā, bet ar valsti, gan laikam salaiduši galīgā tūtā).
Gribas tikai ļoti cerēt, ka cilvēki, kas ies vēlēt rūpīgi apdomās savu izvēli, un balsos par to sarakstu, kurš viņuprāt tiešām spēs atrisināt VISA NOVADA problēmas, nevis pārstāvēs tikai kādu no novada centriem, vai, vēl ļaunāk, jo sarakstā ir savs cilvēks.
Tāpat aicinātu apdomāt to cilvēku solījumus, kuriem ir bijusi iespēja lemt, bet nez kāpēc iepriekš viņi to nav izmantojuši. Un kāpēc lai viņi to darītu tagad?!
Vēlos pārējiem vēlētājiem uz vēlēšanu dienu novēlēt - Neskatat vīru (sievu) no cepures, skataties uz viņa jjau paveiktajiem darbiem!

pirms 11 gadiem, 2009.04.24 10:22

Deputāte

Lielie bļāvēji - kas Jums liedz veidot sarakstu?

pirms 11 gadiem, 2009.04.24 20:55

SĪNIS

latviešu uzvārdi zem "Sasakaņas centrs" - cik tālu vēl? Acīmredzot latvieši paši nemāk vai neprot vadīt novadu..... viela pārdomām....

pirms 11 gadiem, 2009.04.26 22:35

karlo

Vai tiešām Irina Andrejeva atkal kandidēs??? Laikam jau pašas bizness iet uz grunti, jānodrošinās. Interesanti, vai Sedas iedzīvotājiem viņa tiešām nav jau piegriezusies? Ak jā - tie jau latviski nelasa...

pirms 11 gadiem, 2009.04.27 12:02

Gudrinieks

es nevaru saprast kā cilvēks var strādāt par deputātu ar vidējo izglītību??? :)))) He he he. Klounada

pirms 11 gadiem, 2009.04.27 20:10

Mincis

Pardevēja konsultante deputāte? muhahahaaaa

pirms 11 gadiem, 2009.04.27 20:18

Vidzemes augstskolas absolvents? Deputāts? Bet kads viņam amats tagad? :))))))) Nu patiešam smieklīgi

pirms 11 gadiem, 2009.04.28 09:45

d

Vidzemes augstskolas absolvents? Deputāts? Bet kads viņam amats tagad? :))))))) Nu patiešam smieklīgi

pirms 11 gadiem, 2009.04.28 09:45

komsomolka

komsomolka karlo
Nu,nevajag! Sedā jau dzīvo puse latviešu.Ne visi balsos par Andrējevu! To darīs tikai tie, kuri ir tie "žēlotie" no viņas puses.

pirms 11 gadiem, 2009.04.28 09:56

Biznesmenis

Mnda pardēvēja deputāte ha ha ha. Bet apkopēja deputāte arī ir?

pirms 11 gadiem, 2009.04.28 15:09

students

Augstākai izglītībai nav nozīmes! Nozīme ir vēlmei palīdzēt novada iedzīvotājiem, celt labklājību. Nozīme ir vēlmei STRĀDĀT! Dažs labs pat ar vidējo izglītību spēj paveikt to, kas 'gudrajiem prātiem' nav pa spēkam!
Augstskolā nemāca būt godīgam, domāt par tautu, nemāca uzņemties atbildību!

pirms 11 gadiem, 2009.05.04 14:46

Planenietis

Vēliet tik par Timofejevu un kreiso roku Mateusu. Nu jau pēdējās paliekas no pagasta abi saimnieki iznesušas bus. Nez ar kuru auto tad soreiz pansionarus vedis uz velesanam lai ieliktu rokas pareizo lapinu. Kungam jau nu esot pa blakus novadu jacinas. Esam nu gan mes ellē. Kā nu pensionari dzivos uz priekšu. Savus darbiniekus jau ar knabajot nost. Būtu vismaz Kainaizes Gunitina savu viedokli pratusi skalāk pateikt.

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 09:23

No Plāņiem

Laikam jau gan izglitibai kada nozime ir, vai vismaz vēlmei pašizglitoties. Redz specialisti mācās lai saglabatu amatus, bet priekšniekam (nerunajot par deputatiem) neviens izglitibu neprasa. Tāpat neprasa vai pa vairākaiem sasaukumiem maz ir savus pienakumus apjedzis un vai zin, ko nozime PASVALDIBAS BUDZETS un kurs par to ATBILD. Vienkarsi apetite gan aug ēdot (īstenībā gan pārnestā gan arī tiešā nozime)

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 13:52

Kriminālziņas