Trikātā nozagta automašīna

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 98 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 10 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 20 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 35 nodarījumi pret īpašumu.


Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi. Četros no negadījumiem saņemta informācija par četriem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, nav sēdies neviens vadītājs. Noformēti 65 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 23 bija par ātruma pārsniegšanu.


24.jūlijā saņemta informācija, ka laika posmā no 21.jūlija pulksten 18:00 līdz 23.jūlija pulksten 10:30 Beverīnas novadā, Trikātas pagastā, no kādas saimniecības nozagta automašīna “Ford”, kura atrasta avarējusi 23.jūlija pulksten 10:30, Trikātas pagastā. Automašīna atdota īpašniekam. Notikuma apstākļus un zaudējumu apmēru policija noskaidro. Uzsākts kriminālprocess. 


24.jūlijā, pulksten 17:59 Valmierā, Patversmes ielā, degvielas uzpildes stacijā, nenoskaidrota persona iepildīja automašīnā “Toyota” dīzeļdegvielu 55,04 litrus, kā arī benzīnu 73,48 litrus un aizrauca nesamaksājot. Materiālie zaudējumi sasniedz 136,02 eiro apmēru. Policija noskaidro notikušā apstākļus. 

 

24.jūlijā saņemta informācija, ka laika posmā no 15.jūlija līdz 16.jūlijam, Limbažu novadā, Vidrižu pagastā, Bīriņu ciema centrā sabojāta sabiedriskā autobusa pietura. Materiālie zaudējumi sasniedz 6527,42 eiro apmēru. Policija noskaidro notikušā apstākļus. 

Kriminālziņas