Uzmanību! Madonas iecirknis meklē (papildināts - meitenes atradušās) 1

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirknis meklē attēlā redzamās Grašu bērnu ciemata audzēknes, 1999. gadā dzimušās Anniju Pečkurjovu un Santu Tkačovu.

Abas meitenes 8. maijā no Grašu bērnu ciemata Cesvaines pagastā devušās uz Cesvaines pamatskolu, bērnu ciematā nav atgriezušās un viņu pašreizējā atrašanās vieta nav zināma. Policija noskaidrojusi, ka naktī no astotā uz devīto maiju abas meitenes bijušas Rīgā Ģertrūdes ielā pie S.Tkačovas mātes, bet agri no rīta devušās prom. Abām meitenēm ir nosliece uz klaiņošanu. Pašreizējā iespējamā atrašanās vieta- Rīga vai Grobiņas novads.

Meiteņu pazīmes:

Santa Tkačova: Augums 160cm, mati brūni, garumā līdz pleciem, ģērbusies tumši zilās džinsu bikses, melnas krāsa jakā, kājās krāsainas botas.

Annija Pečkurjova: Augums 156 cm, gaiši brūni mati. Ģērbusies sarkanas krāsas jakā, melnas krāsas džinsu biksēs, kājās brūnas kurpes.

Abām meitenēm bija līdzi mugursomas.

Visticamāk, abas meitenes pārvietojas, balsojot automašīnas. Ja Jums ir zināma meiteņu atrašanās vieta vai varat sniegt citu noderīgu informāciju, kas palīdzētu noskaidrot viņu atrašanās vietu, zvanīt: 110, 26532325

Šodien (11. maijā), pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, abas meitenes ir atrastas Raganā un tiks nogādātas Grašu bērnu ciematā. Policija izsaka vislielāko paldies visiem plašsaziņas līdzekļiem, kas publicēja informāciju par meklēšanā esošajām personām un iedzīvotājiem, kas zvanīja un informēja par abām meitenēm un palīdzēja noskaidrot viņu atrašanās vietu.  

Komentāri 1

Kriminālziņas