Vainīgo noteiks pierādījumi 5

Otrdien televīzijā izskanēja stāsts par Blomes pagastā sašauto ķēvi Alfu. Zirga saimniece Andra Kļaviņa vērsās pie plašsaziņas līdzekļiem pēc palīdzības, jo, viņasprāt, policija nav ieinteresēta atrisināt vairāk kā mēnesi vecu lietu.

"Ziemeļlatvija" devās uz Blomes pagastu, lai noskaidrotu ko vairāk, jo par šo notikumu mūspusē dzirdējis vien retais. A. Kļaviņa stāsta, ka atgadījums notika 22. jūnijā.

"Pa dienu biju izbraukusi no mājas. Zirgs tobrīd bija piesiets ķēdē gandrīz pie pašas mājas. Kad atgriezos, Alfas plecā pamanīju īpatnēju, pilnīgi apaļu caurumu. Zirgs ar katru brīdi sāka justies aizvien sliktāk. Pa telefonu konsultējos ar vetārstiem. Beigās, aprakstot brūci, visi apzvanītie vetārsti pieļāva, ka zirgs ir sašauts," notikumu gaitu atstāsta A. Kļaviņa.

Nākamās dienas rītā viņa informējusi policiju. Līdztekus policijas darbam, zirga saimniece nav sēdējusi, rokas klēpī salikusi. Viņa centusies policijai palīdzēt, lai ātrāk tiktu noskaidrots un notverts ļaundaris.

Šodien "Ziemeļlatvijā" lasiet, kādas versijas par notikušo ir zirga saimniecei, kā arī policijas viedokli. Aptaujājām arī vietējos iedzīvotājus par situāciju Blomē.

Komentāri 5

xxx

Vainīgo nebūs , šai ģimenei neviens neuzdrošināsies ķerties klāt

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 15:49

Zirgs 2

Ģimene no Blomes pagasta? un tā jau nu nebūs ka neviens neko nedarīs. Kopā izdarīsim.

pirms 8 gadiem, 2012.07.30 18:58

Kriminālziņas