Valkā - ar Opel dzērumā

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 62 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 13 noziedzīgu nodarījumu pret īpašumu (reģistrēta informācija par 3 zādzībām no tirdzniecības vietas, reģistrēti 2 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi). 

Reģistrēta informācija par 18 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 7 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par 5 ceļu satiksmes negadījumiem. 1 negadījumā cietuši 2 cilvēki. Reģistrēts 1 gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīts 51 administratīvā pārkāpuma protokols, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 111 administratīvā pārkāpuma protokoli. 

12. jūlijā saņemta informācija, ka Gulbenē, Nākotnes ielā brīvi piekļūstot tika nozagts pie kāpņu telpas novietots, nepiesprādzēts sieviešu tipa velosipēds zilā krāsā ar baltas krāsas grozu uz aizmugurējā bagāžnieka. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

12.jūlijā saņemta informācija, ka Gulbenes novadā, Rankas pagastā nozagts velosipēds „ZZK” sarkanā krāsā. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

12. jūlijā saņemta informācija, ka Vecpiebalgas novadā, Inešu pagastā, Ineši no kāpņutelpas nozagts vīriešu tipa velosipēds „KARBON R-20”.  Policijā par zādzības faktu uzsākts kriminālprocess.

12. jūlijā saņemta informācija, ka Burtnieku novadā, Parka ielā, mājas pagalmā, kāda 2008. gadā dzimusi meitene iemeta ar akmeni  2010.gadā dzimušam zēnam. Cietušais nogādāts slimnīcā ar vaļēju brūci galvā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

12. jūlijā saņemta informācija, ka Gulbenes novadā, Lejasciema pagastā, Lejasciems, kāda 1957. gadā dzimusi sieviete vadīja velosipēdu esot 2,24 promiļu reibumā un bez tiesībām vadīt jebkāda veida transportlīdzekli. Vadītājai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

12. jūlijā saņemta informācija, ka Gulbenes novadā Stradu pagastā autoceļa Gulbene- Jaungulbene 2. kilometrā, kāds 1969. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu būdams alkoholisko dzērienu ietekmē, minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā 3,45. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

12.jūlijā saņemta informācija, ka Valkā pa Rūjienas ielu virzienā no Igaunijas uz Ausekļa ielas pusi, kāds 1963.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu OPEL VECTRA būdams alkohola reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā 2,41 promiles. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.


Kriminālziņas