Valkā - autoavārija, Smiltenē - zādzība

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 55 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 15 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par 3 zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēts 1 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums). 

Reģistrēta informācija par 15 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 7 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību. 

Reģistrēta informācija par 9 ceļu satiksmes negadījumiem. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 15 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 69 administratīvā pārkāpuma protokoli.

20.01. policijā tika saņemts iesniegums par to, ka laika posmā no 17. janvāra līdz 20. janvārim Alojas novada Alojas pagastā no dzīvojamās mājas nozagti pārtikas produkti. Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess.

20.01. saņemts iesniegums par to, ka 13.01. Smiltenē veikalā “Drogas” nenoskaidrota persona nozagusi sieviešu tualetes ūdeni “Puma”. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

20.01. policijā tika saņemts iesniegums par to, ka 2015. gada 8. decembrī  Valmierā veikalā “Top” Tērbatas ielā nenoskaidrota persona nozagusi četras pudeles viskija par kopsummu 59,16 euro. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess. Turpat 26. decembrī kāda nenoskaidrota persona nozagusi divas pudeles viskija par kopsummu 33,94 euro. Arī par šo gadījumu policijā ierosināts kriminālprocess.

20.01. plkst. 12:48 Valkas novada Valkas pagastā uz a/c Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža (Valka) 114.km,  1974. gadā dzimis vīrietis, vadot a/m Scania, nebija pietiekami uzmanīgs, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījumā bojāta a/m, noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

20.01. plkst. 14:03 Limbažu novadā uz a/c Ragana-Limbaži 38.km 1976. gadā dzimusi sieviete, vadot a/m Nissan, nebija pietiekami uzmanīga, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca ceļa zīmei, to sabojājot. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

Kriminālziņas