Valkā nozagta automašīna. Papildināts! 13

24.februārī divos naktī policijā saņemta informācija, ka nozagta Valkā mājas pagalmā Semināra ielā 4 novietota sarkanas krāsas 1993. gada izlaiduma automašīna VW PASSAT VARIANT v/n EZ-3341. Automašīnas zādzība notikusi laika posmā no vienpadsmitiem vakarā līdz diviem naktī. Uzsākts kriminālprocess. Ja Jums ir informācija, kas varētu palīdzēt noskaidrot zādzību izdarījušās personas vai minētajā adresē esat ievērojuši aizdomīgas personas vai darbības, lūgums vērsties tuvākajā policijas iecirknī vai zvanīt 112.

Automašīna atrasta Strenčos. Izmeklēšana turpinās un policija noskaidro personas, kas saistītas ar zādzības izdarīšanu.  

Komentāri 13

zagt pasatu

nav goda lieta, sis vagis jau kauna traips kluva. redzi pasatu = 90% vaģila brauc pec degvielas.

ja bmw lava ka urlu vagis, tad pasatam ka benzinvedejs.

pirms 8 gadiem, 2012.02.24 23:02

Mikrorajons

Jau divus vakarus un naktis Rūjienas mikrorajona pagalmos ir melna tumsa. Zādzības naktī arī visa Ausekļa iela bija tumsā. Prognozējot iespējamos notikumus, pārdzinām savu mašīnu uz citu vietu. Kāpēc nav apgaismojuma?

pirms 8 gadiem, 2012.02.25 13:04

Malda

kāpēc gan mikrorajons nav mēģinājis mašīnu likt garažā? Šķiet,ka mūsdienās arī dažādas apsardzes ir pieejamas. Ja jau krupis rīkli žmiedz, tad ir kā ir, bet, ja savu mantu pats sargāsi, tad mierīgāk varēsi naktī gulēt! Patiesībā ir jau traki. Gribas ērtības, no gultas- mašīnā, bet ir arī risks. Cik nav tādu mašīnu, kuras ar skrūvgriezi var atķimerēt. Tomēr īpašnieki mierīgi atstāj tādas pagalmā..
Vai tā ir sava veida zagļa izturības pārbaude? Ar velosipēdiem tā pat. Atstāj kāpņu telpā vai pagraba priekštelpā un pēc tam brīnās.. nozaga.. a ko darīt. Varbūt zadzējam nemaz nelikās, ka zog, vienkārši aizvāc citam nevajadzīgas lietas, jo vērtības taču turam ieslēgtas :)))

pirms 8 gadiem, 2012.02.25 20:45

Aurēlija

Malda, tu esi vismaz 50 gadu veca un dzīvo domās vēl psrs, jo tikai tad mašīnu izkustināja sestdien, lai aizbrauktu uz kapiem un pēc tam svētdien visu dienu tīrīja. Mūsdienās mašīna ir dzīves nepieciešamība un braukt ar autobusu vai velosipēdu pēc tās kaut kā stulbi, tad jau brauc ar to pašu līdz galam. Kāda vajadzība pēc auto?
Un diezgan atrauta no cilvēku dzīves līmeņa, vai arī vāji attīstītu iztēli, jo nespēj pat pieļaut, ka visiem varbūt nemaz nav garāžu, jo tak 20 gadus neviens neko klāt nav būvējis, bet kā minēju, auto nu kļuvis par nepieciešamību un ja gribi justies pilnvērtīgs šajā iekārtā, tad gribi, negribi, bet jābrauc.

pirms 8 gadiem, 2012.02.26 00:34

to aurelija

garazu nav jabuve kadam, vai jadod par velti, to jaiegadajas, vai jaizbuve pasam.

kurs vel no mums dzivo psrs?

valka protams tadi attalumi, ka uz garazam smilsu vai virsu rajona no mikrorajona kajam jau viss, vajag lidmasinu, katram.

vispar nesaprotu kam valka masina vajadziga, kadi te attalumi.

pirms 8 gadiem, 2012.02.26 13:41

to to Aurēlija

kādu garāžu jābūvē mikrorajonā? Varbūt ieteiksi būvēt melorācijas rajonā un iet tos 2 km ar kājām uz auto un 2 atpakaļ? Tu tak esi ciris! :D:D:D

pirms 8 gadiem, 2012.02.26 14:35

Aurēlija

apmēram process, kā mūsdienās būvē garāžu, nepieskaroties izmaksām, kuras nereti pārsniedz x reizes auto vērtību-

"„Saskaņā ar būvniecības kārtību, kas reglamentēta Būvniecības likumā un Ministru kabineta 01.04.1997. noteikumu Nr.112 „Vispārīgie būvnoteikumi”, būvniecības process notiek pēc atļauju sistēmas un tajā tiek nodalītas trīs pamatstadijas: 1) būvprojekta sagatavošanas stadija, kurā tiek pārbaudīta iecerētās būvniecības atbilstība teritorijas plānojumam, sniegta principiāla atļauja vai noteikts aizliegums, bet atļaujas gadījumā tiek noteikti izejas dati projektēšanai, tai skaitā izsniegts plānošanas un arhitektūras uzdevums; 2) būvprojekta izstrādes stadija, kurā tiek izstrādāts būvprojekts un kura noslēdzas ar būvprojekta akceptu vai atteikumu akceptēt būvprojektu; 3) būvdarbu stadija, kurā tiek izsniegta būvatļauja. Pēc būvdarbu pabeigšanas tiek pārbaudīta būves atbilstība projektam un tiek izsniegta atļauja būves izmantošanai. Savukārt Vispārīgo būvnoteikumu 116.punktā noteikts, kādus dokumentus nepieciešams iesniegt būvvaldē, lai saņemtu būvatļauju. Vispārīgo būvnoteikumu 116.2.apakšpunktā, cita starpā, norādīts, ka būvatļauju izsniedz uz akceptēta būvprojekta pamata. Būvatļauju izsniedz mēneša laikā no pieprasījuma būvatļaujas saņemšanai iesniegšanas dienas Būvvaldē."

Ak, jā tāds sīkums kā zemes gabals :)))))))))))))))))

pirms 8 gadiem, 2012.02.26 15:12

to aurelija

gruti dzivot ja neprot lasit likumu un to baidas ka no uguns.
tev zemes maz? bet sava zeme tu VARI uzbuvet vienalga ko. vienigais trukums, bet atlaujam sabuveto, nepardot, ne mantot, neko. viss. ja ne plano mirt un peksni izbraukt. ej buve.

vai noperc par 100ls gatavu.

ka tracina tie psrs stila domajosie.

pilsetai tiem i gaismu, i garazu, i apsardzi, a tiem neko preti.

pirms 8 gadiem, 2012.02.27 11:37

to aurelija un CO

cik gatavi maksat menesi par maksas stavvietu?

20ls par masinu bus ok? izveidosu jums ubagiem.

pirms 8 gadiem, 2012.02.27 11:40

Aurēlija

nē, fantastika! Runa par mikrorajonu šķiet, bet piedāvā tur būvēt garāžu, ja tur pat lāga vietas kur noparkot auto nav, kur nu vēl būvēt! Tiešām vecie komuņagas galīgi izkūkojuši prātu! Tā ir, ka neko vairāk nav dzīvē redzējuši, kā 23. februāri un 9. maiju..

pirms 8 gadiem, 2012.02.27 12:14

Malda

es jau tikai pabrīnījos, ka cilvēki tā mierīgi atstāj samērā vērtīgas mantas kārdinājumam zagļiem un pēc tam brīnās, ka nozaga. Bet Aurēlija tā aizsvilās, ka maz neliekas :)
Atslābsti Aurēlij! Tava mašīna, glabā kur gribi, manis pēc vari pat neslēgt ciet, sajutīsies vēl nepilnvērtīgāka nekājau jūties :)))
Aurēlij.. tavi vecāki tikai uz kapiem ar auto brauca? Atpakaļ arī brauca, vai tur pat palika? :))
UN tu pēc tam svētdien to mašīnu tīriji,ļai nākošā " porcija" tiek uz kapiem ? ))

pirms 8 gadiem, 2012.02.27 21:18

to aurelija

ja tev pariet celu lidz garaziem virsos jau skaitas nipa4otna un garaza jabuve ratintelpa, tad esi ista kapitalistu upure, tadas zin tikai algas dienu ka svetkus, parejais pie kajas.

pirms 8 gadiem, 2012.02.29 14:53

to malda

nee, viss ir daudz prozaiskaks, psrs laikos aurelijas vecaki velejas maju, bet to par velti nedeva, nakas izveleties strazdu buri, bet auto tiem vispar nebija, garazu ta jabuve pasam, kooperativa vien vietu iedeva. un zapitim bija rinda jastave.

vot ja visu dotu, i maju i garazu i masinu, tagad paaudzes sapnis laikam piepildijas, banka deva visu viena diena, kreditu tikai jamaksa, vot ja nemaksat un sanemt - isto aureliju, tipisko proletariesu, sapnis.

pirms 8 gadiem, 2012.02.29 14:56

Kriminālziņas