Valkas pagastā apgāžas automašīna 15

26. janvārī Valkas novada Valkas pagastā 1957. gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu Renault un, neizvēloties drošu braukšanas ātrumu, iebrauca grāvī un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā bojāta automašīna.

Komentāri 15

Lita

Ilze Ungure! Sieviete izvēlējās drošu braukšanas ātrumu, tāpēc arī sekas nav traģiskas. Šis ceļa posms - Smiltene- Valka no Valkas līdz Vijciemam 3 dienas bija pilnīgā ledū, bet ceļa uzturētājiem tas ir pie vienas vietas. Tikai vakardien pēc avārijas ceļš tika nokaisīts. Vai speciāli gaidījāt? Eksperiments izdevās!
Liels liels paldies visiem, kas man palīdzēja- Uģim Stilbiņam- īpaši, Pēterim no paklāju servisa Lindrstom, Smiltenes ceļinieku brigādei, kas apvēla mašīnu atpakaļ uz riteņiem, Gunitai no Baltas, kas palīdzēja sazināties ar evakuatoru.

pirms 8 gadiem, 2012.01.27 12:47

garāmbraucējs

Braucu garām un redzēju nelaimīgo RENI. Ceļš- balts nopulēts sniega spogulis ar melnām asfalta saliņām. Nesaprotu, kas šogad notiek. Ceļš Smiltene- Strenči arī netiek ne tīrīts, ne kaisīts. Strenču novadā Plāņu galā, neviens pašvaldības ceļš šķūri šogad nav redzējis. Nav līdzekļu? Strenču novada mājaslapā saskaitīju 62 speciālistus ar visiem tel. numuriem, un droši vien galdiem arī. Jā- grūti laiki Latvijai.

pirms 8 gadiem, 2012.01.27 22:03

123

ja tur butu fotoradars tad iespējams kad būtu'' pilns albūms ar bildēm'':) -gaudo visi -slidens ceļš ,es jau tā lēnām braucu--jaa jaa kā tad!!!!!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.01.27 22:22

Jānis

Jēga no tās kaisīšanas, kad visa grants pa ceļa malām un ledus tāds pats. Besī ārā tie ceļinieki - lāpstām saliek gumijas un tik šļūkā pa virsu, neko nenotīrot, nikno sāli ar ber, kad tā vairs ne ar ko nereaģē.

pirms 8 gadiem, 2012.01.28 08:08

...

Otrdien braucu uz Smilteni. Vai vispar kadam msudienas ir jatbild par to, lai celi butu notiiriiti un nokaisiiti? Manupraat, nee..ja grib, tira, ja ne - izveleties brauksanai pienerotu atrumu. Kapec vaditajiem ir pienakumi, bet celu uzturetajiem nee?

pirms 8 gadiem, 2012.01.28 22:09

Vaļera

Kāda atbildība? LV jau 20 gadus irfunkcionē pārvaldes modelis, kurš ne ar ko neatbild un saucas "partijas atbildība". Tāpēc neviens politiķis nevar tikt sodīds, neviens ministrs ne par ko atbildību nenes. Beidzas termiņš vai izdomā pats aiziet, saņem kompensāciju, kura lauku cilvēkam izsauc krampjus cipara dēļ un ar to viss beidzas...
Atbildību uzņemas partija, kura pie varas, tādējādi labākā gadījumā uz nākošām vēlēšanām tā netiek pie balsu skaita. Tikai nelaime viena- visi viņi tur rotē ap tp "sili" un tikai retais aiziet "politiskā mēslainē"

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 08:13

skarbinka

ko jūs raudat? vajag normāli braukt, ne viss nesties velns viņu zin kādā ātrumā!
ceļš no valkas uz smilteni ir normāls...
pamēģiniet pabraukt pa ceļu uz sēļiem un tālāk, tad jūs redzēsiet, ko nozīmē slidens un nekaisīts...kad bērni no skolas autobusa kāpj ārā ar smaidu uz lūpām, ka tikuši līdz mājām, jo autobusu nedzaudz sanesa...tā var gadīties, tā ir ziema, bet ne jau ceļu daļa pie tā ir vainīga, bet gan valsts, jo nav jau naudas, lai visu varētu sakārtot...
varbūt mūsu KRUTĀ pašvaldība varētu padomāt un atrast papildus līdzekļus, ko iedalīt valkas ceļu daļai...
un, Reno īpašniek, arī bez tevis ir citi autovadītāji, kuri iebrauc grāvī, ar stipri labākām automašīnām, bet neraud...

pirms 8 gadiem, 2012.01.30 18:55

skarbinkai

Būtu tik daudz jāzina, ka ceļi iedalās valsts un pašvaldības un pašvaldība nekaisīs starppilsētu ceļus. Valsts uzņēmums šogad gandrīz nav ticis pie darba, jo ilgi nesniga, kur gan tā naudiņa palika?

pirms 8 gadiem, 2012.01.30 19:49

sola

Izlasīju rakstu ZL un sapratu, kāpēc mums ir tik liela ēnu ekonomika - ir jābūt stulbam maksāt nodokļus šajā valstī, ja, piemēram, visai lielas nozīmes ceļu paredzēts tīrīt reizi 2 nedēļās. priekš kam vispā rto darīt, kag pats piebrauksies.

pirms 8 gadiem, 2012.01.31 17:53

Uzgrieznis

Ko var njaudeet, ko dariisiet naakamajaa ziemaa, shogad celjiem nonjemti 10 milioni konsolidaacijas deelj! Lai nokaisiitu un notiiriitu vienu kilometru, nepiecieshami 20 LVL! Par vienu nomaksaatu celju nodokli, nokaisiit un notiiriit var aptuveni 5 kilometrus! Diez vai Zilbers buutu gatavs no savas kabatas samaksaat 500LVL lai veelreiz notiiriitu un nokaisiitu celju! Nauda tiek dota visam gadam uzreiz nu un tad jaasaak ziileet kafijas biezumos kaada nu buus taa ziema, celjiem naudu neviens nedod no fonda neparedzeetiem gadiijumiem! Un celjiniekiem algas ar nav taadas kaa advokaatiem, samaksaa par komunaalajiem un skaiti dienas liidz algai! Juus cerat uz Utopiju ka buus taada ziemabez avaarijaam! IDIOTI ! Protams neviens nepieraadiis ar kaadu aatrumu auto braucis!

pirms 8 gadiem, 2012.02.01 09:26

Sandra

Tiešām, pagājušajā nedēļā no pirmdienas līdz ceturtdienai no Vijciema mežiem līdz Sēļu pagriezienam ceļš bija kā spogulis, jo puteņainajā nedēļā nebija kārtīgi nošķūrēts, bet, sākoties aukstumam, sālsšķidruma kaisījums sasala ledū. Ceturtdienas vakarā jau bija nokaisīts ar smiltīm un noteicu, nez vai kāds avārijā cietis vai lieli kungi braukuši, ka pēkšņi ceļinieki pamodušies.
Bet ko vairs dod smiltis uz ledus, ja ar mašīnām viss nopūšas uz ceļa malām...

pirms 8 gadiem, 2012.02.01 12:09

Kriminālziņas