Valkas policija Zemgalē atrod nozagtu auto 2

4.aprīlī, Valkas policija, izmeklēšanas laikā, Ozolnieku novadā, Salgales pagastā kādas privātpersonas īpašumā atrada šā gada janvāra sākumā nozagtu automašīnu Audi A6 Avant. Automašīna tika nozagta Valkas pagastā, Sēļos naktī uz 7.janvāri no kādas mājas pagalma. Par šo zādzību tika sākts kriminālprocess, un izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja gan iesaistītās personas, gan arī automašīnas atrašanās vietu. 
Vakar, sankcionētas kratīšanas laikā automašīna tika atrasta jau daļēji izjaukta un, iespējams, likumpārkāpēji to plānojuši realizēt rezerves daļās. Tajā pašā īpašumā policisti atrada un atsavināja nereģistrētu gāzes ieroci un nedaudz vairāk kā 15 litrus šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku. Valkas kriminālpolicija turpina izmeklēšanu.

Komentāri 2

Juris

Nesaprotu, kam tādas miskastes ir vajadzīgas?
Ja nu vienīgi kādam bāliņam, no dziļiem laukiem.

pirms 4 gadiem, 2016.04.07 00:10

bezugunsnavdumu

Policijai piešķirt 3 Zvaigžņu Ordeni un pieteikt Latvijas Lepnumam 2016.

Par ko tracis? Pildīja ikdienas dienesta uzdevumus un atrada. Ja to būtu paveicis Poses kungs veicot ikdienas maršrutu, tad gan būtu gods un slava.

Cik neatrada kopējā statistikā, to gan neviens skaļi neteiks.

Te arī, droši, ka savējie 'nozaga' no savējiem. 100% ka aizbrauca ar atslēgām, nevis no Zemgales brauca Valkas laukos, pusnakti mocījās startējot, lai aizdzīt 2000 eur vērto krāmu.

pirms 4 gadiem, 2016.04.08 10:28

Kriminālziņas