Valmierā 14 gadus veca vadītāja izraisītā negadījumā smagas traumas guvusi sieviete un bojā gājis vīrietis (Papildināts ar FOTO!) 3

Vakar pēcpusdienā, ap pulksten 15:35, Valmierā, Nākotnes ielā, garāžu kooperatīva teritorijā, 14 gadus veca pusaudža vadītai automašīnai ietriecoties garāžas vārtos, dzīvību zaudēja 1972.gadā dzimis vīrietis. Pirms ietriekšanās garāžas vārtos, pusaudzis ar automašīnu uzbrauca kādai 1992.gadā dzimušai sievietei, kura ar smagām traumām nogādāta slimnīcā.

Sākotnējā informācija liecina, ka 1972.gadā dzimušais vīrietis garāžu kooperatīva teritorijā kopā ar draugiem lietojis alkoholu, turpat arī bijis 14 gadus vecais zēns, kurš palūdzis iedot pabraukāties ar viņa automašīnu Audi 80. Neskatoties uz to, ka zēnam ir tikai 14 gadi un pieaugušie atrodas alkohola reibumā, vīrietis automašīnu iedevis un pats, esot reibumā, apsēdies blakus. Braucienam sekas izvērtās traģiskas, zēns automašīnu nenovaldīja, kā rezultātā uzbrauca 1992.gadā dzimušai sievietei, kura kopā ar savu 6 gadus veco meitu nāca no veikala. Meitene negadījumā necieta. Pēc tam nepilngadīgais vadītājs ietriecās ar automašīnu kādas garāžas durvīs.

 Šis trieciens bija liktenīgs blakus sēdošajam automašīnas īpašniekam, jo tā kā viņš nebija piesprādzējies, tad trieciena rezultātā ar galvu ietriecās automašīnas priekšējā stiklā un ar stikla lauskām savainoja kaklu, gūstot nāvējošas traumas. Vīrietis notikuma vietā gāja bojā. Nepilngadīgais jaunietis uzreiz pēc notikušā negadījuma vietu atstāja, aizbēgot, taču vēlāk atgriezās kopā ar vecākiem.

Policijā ir sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Policija aicina ikvienu aktīvāk pievērst uzmanību apkārt notiekošajam un nebūt vienaldzīgiem. Šajā gadījumā pieaugušo bezatbildība un vieglprātīgā attieksme radījusi traģiskas sekas, kuras varēja novērst, ievērojot drošību un nepieļaujot nepilngadīgas personas atrašanos pie automašīnas stūres. Vienlaikus policija aicina ziņot par redzētiem pārkāpumiem ceļu satiksmē, it īpaši par vadītājiem, kuri atrodas alkohola reibumā un piedalās ceļu satiksmē, kā arī par agresīviem braucējiem un citiem pārkāpējiem, zvanot pa tālruni 110.


Komentāri 3

bezugunsnavdumu

Spriežot pēc mašīnas gāja labi, un zēns tik pedāli mina. Kādus 100km pilsētas teritorijā sasniedzā. Es ceru viņš tiks cietumā.

pirms 4 gadiem, 2016.07.26 15:49

..

#bezugunsnavdumu domā ko runā, ja nezini patiesību. Puika tur nemaz nav vainīgs. Viņš pie stūres nebija! Tā kā savus tizlos komentārus raksti savos pierakstu blociņos, lops!

pirms 4 gadiem, 2016.07.27 02:05

multi7

Kurš tad bija pie stūres? Puškins vai?

pirms 4 gadiem, 2016.07.29 12:28

Kriminālziņas