Valmierā - "Zelta ķepa" un citas interesantas izklaides

Valmieras pilsētas svētku laikā valmieriešiem un pilsētas viesiem tiek piedāvāta lieliska iespēja piedalīties un apmeklēt Operatīvo dienestu informatīvo pasākumu.

Gaidīsim Jūs sestdien, 7. jūlijā, sporta laukumā pie Valmieras 5. vidusskolas laikā no desmitiem līdz vieniem dienā!

Te Jūs varēsiet tuvāk iepazīties, vērot, uzdot jautājumus un praktiski darboties kopā ar operatīvo dienestu darbiniekiem no Valsts robežsardzes, Valsts policijas, Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienesta, Latvijas Gāzes, Neatliekamās medicīniskās palīdzības un Zemessardzes 22. kājnieka bataljona darbiniekiem. Visi, kas vēlēsies, varēs iejusties gan ugunsdzēsēja, gan policijas darbinieka lomā ( pielaikot bruņu vestes un ķiveres vai uzģērbjot ugunsdzēsēja formu). Tāpat tuvumā aplūkot dienestu rīcībā esošo transportu, aprīkojumu un bruņojumu.

Informatīvajā pasākumā piedalīsies pārstāvji no Valsts policijas koledžas, kas ne tikai stāstīs un informēs par iespēju apgūt policijas darbinieka profesiju. Interesentiem tiks piedāvāta iespēju izmēģināt savas prasmes šaušanā īpaši aprīkotā šaušanas stendā!

Reizi stundā paraugdemonstrējumi:

10:30 un 12:30 savu sniegumu rādīs kinologi (visparīgā paklausība, munīcijas meklēšana, aizturēšana, "Zelta ķepas" suņa paraugdemonstrējumi)

11:30 Valsts policijas un Valmieras 5. vidusskolas Policijas klases audzēkņu sagatavotā programma ar tuvcīņas paņēmienu paraugdemonstrējumiem.

Nepalaid garām iespēju!

Pilsētas svētku laikā apmeklē Operatīvo dienestu informatīvo pasākumu Valmierā!!!

Kriminālziņas