Valmieras policija lūdz palīdzību divu bezvēsts pazudušu personu meklēšanā

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 1985.gadā dzimušā Dzintara Kokoreviča meklēšanā par kura atrašanā vietu nav informācijas jau kopš 2015.gada. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis pēdējo reizi manīts 2015.gada jūlijā Beverīnas novadā, Kauguru pagastā un kopš tā laika nav nekādas informācijas par to, kur vīrietis devies un atrodas.

Dz.Kokoreviča pazīmes: apuveni 180 cm garš, pusgari, gaiši mati, vidējas miesas būves, zila acukrāsa. Kā vīrietis bija ģērbies nav zināms.

Policija lūdz palīdzību arī 1963.gadā dzimušā Ivara Kroļļa meklēšanā. Šā gada 8.aprīlī vīrietis Valmierā izrakstīts no Vidzemes slimnīcas un līdz šim brīdim naz nekādas informācijas par viņa atrašanās vietu. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis iespējams devies Limbažu virzienā.

I.Kroļļa pazīmes: aptuveni 175 cm garš, tumši brūni mati, vidējas miesas būves.

Bija ģērbies: tumšas krāsas treniņbiksēs ar vertikālām svītrām sānos, tumšas krāsas džemperī.Policija lūdz vērīgi aplūkot fotogrāfijās redzamos vīriešus un, ja jūsu rīcībā ir informācija par kāda atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas sekmētu atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdzam informēt pa tālruņiem 64201354; 28379439 vai 110.


Kriminālziņas