Vecāki!Nopietni izvērtējiet vietu drošību, kurās rotaļājas jūsu bērni.

Policija vēl un vēlreiz vēršas pie vecākiem ar atgādinājumu nopietni izvērtēt to vietu drošību, kurās rotaļājas jūsu bērni. Nekādā gadījumā neatļaut tiem uzturēties dažādu elektroierīču vai darba instrumentu tuvumā. Atcerieties, ka Bērni paši nespēj adekvāti izvērtēt situācijas bīstamību un apdraudējumu, kādu viņa veselībai var radīt dažādas ierīces, ēkas vai ūdenstilpnes. Pirmkārt jau Vecāki ir atbildīgi par savu bērnu, par viņa veselību un drošību.

Diemžēl reģistrēta informācija par vairākiem gadījumiem, kad dažādas traumas guvuši mazgadīgi bērni.

19.05. 23.10 saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka medicīniskā palīdzība sniegta 8 gadus vecam zēnam, kas savā dzīvesvietā Lizdēnos izkritis caur 3. stāva kāpņu telpas margām. Par laimi, kritiens nav radījis smagas sekas- puisēns šoreiz ticis cauri ar izbīli un ķermeņa sasitumiem. Policijā uzsākta lietas materiālu pārbaude.

20.05. 15:30 kādās mājās Straupes pagastā smagus ievainojumus guvis četrus gadus vecs zēns guvis. Nelaime notikusi brīdī, kad, paslīdot kājai, tā trāpījusi zāles pļāvējā. Cietušajam konstatēta daļēja pēdas amputācija. Policijā uzsākta resoriskā pārbaude.

20.05. 19:20 Cēsīs Vāveres ielā četrus gadus vecam zēnam, kas rotaļājies mājas pagalmā, uz galvas uzkritis ledus gabals, kas izmests pa kāda dzīvokļa logu. Pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas bērns turpina ārstēties ambulatori. Uzsākta resoriskā pārbaude.

Kriminālziņas