Vidzemes policijas ziņās - Valka, Strenči un Smiltene

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 50 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 7 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par 1 zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēts 1 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums). 

Reģistrēta informācija par 11 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 6 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību. 

Reģistrēta informācija par 12 ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietuši cilvēki. Reģistrēts 1 gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 8 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 57 administratīvā pārkāpuma protokoli.

5.janvārī, ap pulksten 2:00, Valmierā, Linarda Laicena ielā piekauts kāds stipri iereibis 1996.gadā dzimis jaunietis. Cietušajam sniegta medicīniskā palīdzība, policija noskaidro notikušā apstākļus.

4.janvārī, ap pulksten 16:00, Apē, Parka ielā pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu uzbrauca elektrības sadales skapim, to bojājot. Autovadītājs no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot policijai. Policijā sākta administratīvā lietvedība un tiek noskaidrots vainīgais vadītājs.

5.janvārī, ap pulksten 1:50, Valkā, Viestura ielas un Raiņa ielas krustojumā pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu iebraucis ceļa zīmē, to sabojājot. Automašīnas vadītājs aizbraucis no notikuma, vietas neziņojot policijai. Policijā sākta administratīvā lietvedība, un tiek noskaidrots vainīgais vadītājs.

4.janvārī, ap pulksten 17:30, Strenčos, Krasta ielā savstarpēja konflikta laikā 1984.gadā dzimusi sieviete nodarījusi miesas bojājumus 1982.gadā dzimušam vīrietim. Vīrietim konstatētas skrāpētas brūces. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

4.janvārī, ap pulksten 8:50 konstatēts, ka Smiltenē, Kanāla ielā no kāda šķūnīša nozagta malka. Policijā sākts kriminālprocess.

4.janvārī, ap pulksten 14:30, Amatas novadā, Drabešu pagastā, autoceļa Rīga – Veclaicene 82.kilometrā 1961.gadā dzimis vīrietis, vadot kravas automašīnu Scania, iebrauca pretējā braukšanas joslā un sadūrās ar 1952.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu Audi A6 un 1987.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu Renault Laguna. Negadījumā nav cietušo, bojātas automašīnas.

4.janvārī, pēc pulksten 13:00, Kocēnu novadā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Valka 62.kilometrā 1980.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu Honda Civic, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kas atbilstu laika apstākļiem un ceļa segumam, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Tur pat avarēja arī 1967.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna Mercedes Benz. Arī šajā gadījumā visticamāk netika ievērots drošs un atbilstošs braukšanas ātrums, kā rezultātā automašīna iebrauca grāvī. Nevienā no šiem negadījumiem nav cietuši cilvēki, vien bojāti transportlīdzekļi.

4.janvārī, pēc pulksten 10:00, Priekuļu novadā, Liepas pagastā, Liepā, Rūpniecības ielas un maija ielas krustojumā 1996.gadā dzimis jaunietis, vadot automašīnu Volvo S80, visticamāk, neizvēlējās laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā. Negadījumā nav cietušo, bojāts transportlīdzeklis.

4.janvārī, pēc pulksten 20:00, Valmierā, Rīgas ielā 1995.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu VW Golf, iespējams, neizvēlējās laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu braukšanas ātrumu, ka rezultātā automašīna saslīdēja un iebrauca ceļa sadalošajā barjerā. Negadījumā nav cietušo, bojāta automašīna un ceļa barjera.

Kriminālziņas