Vidzemes policijas ziņās - Valka un Seda

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 50 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 11 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par 2 zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti 2 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi). 

Reģistrēta informācija par 14 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 7 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši 7 ceļu satiksmes negadījumi. Negadījumos nav cietuši cilvēki. Reģistrēts 1 gadījums, kad autovadītājs sēdies pie automašīnas stūres alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 10 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 60 protokoli, no tiem 51 par dažādiem pārkāpumiem ceļu satiksmē.

Valmieras policija pateicas plašsaziņas līdzekļiem un iedzīvotājiem, kuri sniedza informāciju par bezvēsts pazudušo 16 gadus veco dvīņu māsu atrašanās vietu. Abas meitenes atrastas sveikas un veselas. Jau vēstīts, ka abas pusaudzes atradās bezvēsts prombūtnē kopš aizvadītā gada nogales un pateicoties iedzīvotāju sniegtajai informācijai, policijai izdevās noskaidrot abu māsu atrašanās vietu.

7.janvārī, īsi pirms pusnakts, Valkā, Ausekļa ielā, kāpņu telpā atrasts zemē guļošs 1983.gadā dzimis vīrietis, kas atradās gandrīz 3 promiļu alkohola reibumā. Vīrietim konstatēti miesas bojājumi un viņš nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro notikušā apstākļus kādos vīrietis guvis miesas bojājumus.

7.janvāra rītā policijā saņemta informācija, ka nakts laikā Valkas novadā, Valkas pagastā, Sēļos no kādas mājas pagalma nozagta 2002.gada izlaiduma automašīna Audi A6 Avant. Policijā par šo faktu sākts kriminālprocess, notiek visu apstākļu pārbaude.

7.janvārī saņemta informācija, ka 6.janvārī, ap pulksten 18:30, Raunas novadā, Drustu pagastā, Drustos traumas paslīdot un krītot guvusi kāda 1962.gadā dzimusi sieviete, kura nogādāta slimnīcā.

7.janvārī ap pulksten 10:30, Augšlīgatnē, Līgatnes dzelzceļa stacijā, esot alkohola reibumā, uz perona gulēja 1963.gadā dzimis vīrietis. Lai nenodaŗitu kaitējumu savai drošībai un veselībai, policija vīrieti nogādāja dzīvesvietā.

7.janvārī, ap pulksten 20:00, Alūknē, Pils ielā, veikala Maxima telpās zemē dēļ stiprā reibuma gulēja kāds 1960.gadā dzimis vīrietis, kurš tika nogādāts policijas iecirknī atskurbšanai.

8.janvārī, pēc pulksten 3:00, Salcgrīvas novadā, Ainažos, Baznīcas ielā kāda nama kāpņutelpā, esot stiprā alkohola reibumā, gulēja 1988.gadā dzimusi sieviete, kura lai nenodarītu kaitējumu savai veselībai un drošībau nogādāta dzīves vietā.


8.janvārī, ap pulksten 2:00, Valmierā, Dārza ielā pieķerts iereibis automašīnas Volvo vadītājs. 1983.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 1,77 promiļu reibumā un bez tiesībām vadīt jebkāda veida transportlīdzekli. Par šo pārkāpumu sākts riminālprocess.

6.janvārī, Cēsīs, Gaujas ielā kopīgas alkohola lietošanas laikā kādam 1950.gadād zimušam vīrietim nepazīstama persona nozaga mobilo telefonu Samsung. Policija noskaidro zādzības apstākļus un vainīgo personu.

6.janvārī saņemta informācija, ka Strenču novadā, Sedā no kādas mājas pagalmā esoša šķūņa nozagtas divas malkas grēdas. Policija noskaidro apstākļus.

6.janvārī, Gulbenes novadā, Rankas pagstā, Rēveļos, veikalam pagaidām nenoskaidrota persona izsita loga stiklu. Policija noskaidro notikušā apstākļus, panotikušo sākts kriminālprocess.

6.janvārī, ap pulksten 15:00, Valkas novadā, Valkas pagastā, autoceļa Ausekļi – Burga 1.kilometrā avarēja 1993.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna Mercedes Benz. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis nespēja novaldīt automašīnu, kā rezultātā tā nobrauca no ceļa un ieslīdēja grāvī. Negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā.

6.janvārī, Alūksnes novadā, Mārkālnes pagastā, Mārkalnē pieķerts iereibis automašīnas Škoda vadītājs. 1965.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 1,04 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

6.janvārī, ap pulksten 9:30, Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, autoceļa Kocēni – Limbaži – Tūja 57.kilometrā 1950.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu Škoda Fabia, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā nav cietušo, bojāts transportlīdzeklis un ceļa zīme.

6.janvārī, Cēsīs, Krasta ielā 1979.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Peugeot un neizvēloties atbilstošu braukšanas ātrumu, nobrauca no ceļa braucamās daļas. Negadījumā nav cietušo, bojāta automašņa un ceļa zīmes.

6.janvārī, Alūksnē, Lielā ezera ielā 1992.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu VW Golf, nebija pietiekami uzmanīgs, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un sabojāja ceļa zīmi. Negadījumā nav cietušo.

Kriminālziņas