Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes reģiona policijas pārvaldē reģistrētie notikumi (21. oktobris)

Saņemts iesniegums - 1.10. konstatēts, ka bērnu rotaļu laukumā Valmierā pie Dzirnavu ezeriņa sabojātas šūpoles atsperes. Nolauzts spēļu zirdziņš, uz kā mazuļiem tik ļoti patika spēlēties. Jāsecina, ka uz spēļu zirdziņa spēkus bija izmēģinājuši palieli „zirgi". ( kā citādāk viņus nosaukt?) Vai viņi no tā guva arī kādu prieku, par to vēsture klusē, bet ir pilnīgi skaidrs, ka mazuļiem rotaļāšanās prieks uz iecienītā spēļu zirdziņa tagad noteikti ir liegts...

19.10. nakts laikā Limbažos Burtnieku ielā nozagts SEB BANKAS karogs ar logo SEB. Zaudējumi Ls 70.

 

20.10. saņemta informācija, ka laikā no 18.10. līdz 19.10. Gulbenes novada Lejasciema pagastā nozagta kādai saimniecībai piederoša piepūšamā gumijas laiva. Zaudējumi Ls 200.

 

Laikā no 17.10. Alūksnē, Apes ielā no kooperatīvajām garāžām, uzlaužot durvis, nozagta medību bise D TO3-34P, 12 kalibrs Sērijas nr. AA 18411. Uzsākts kriminālprocess.

 

20.10. saņemts iesniegums, ka vēl 1. oktobrī Jaunpiebalgas novada Zosēnu pagastā no skolas nozagts datora monitors un izkomplektēti trīs datori. Uzsākta resoriskā pārbaude, lai noskaidrotu notikušās zādzības apstākļus.

 

19.10. pl. 9:34 Smiltenē apturēta a/m, ko vadījis 1976. gadā dzimis Rūjienas iedzīvotājs, kuram ar tiesas spriedumu atņemtas tiesības vadīt transporta līdzekli. Tagad vīrietim nāksies stāties tiesas priekšā arī par tiesas sprieduma nepildīšanu.

 

Laikā no 18.10. Valmierā, V.Baloža ielas garāžu kooperatīvā uzlauzta kāda garāža, no kuras nozagtas četras ziemas riepas.

 

Laikā no 17.10. Rūjienā, Stacijas ielā pie Bērtuļu kapiem uzlauztas divas garāžas, no kurām zādzība nav konstatēta.

 

Madonā reģistrēta informācija, ka laikā no 16.10. Varakļānu novada Murmastienes pagastā no a/s „Latvijas Valsts meži" krautuves nozagtas divas kravas ar apses papīrmalku.

 

Policija jau informēja, ka Limbažu novada Pāles pagastā kādā mājā izsista loga rūts un nozagtas dažādas mantas, radot īpašniekam kopējos zaudējumus Ls 55 apjomā. Noskaidrotas pārbaudāmās personas - 1991. un 1969. gadā dzimuši iedzīvotāji.

 

19.10. nakts laikā Smiltenes novada Bilskas pagastā no fermā iekārtotas darbnīcas nozagti dažādi instrumenti. Zaudējumi Ls 605. Nozagti - celtniecības fēns, metināšanas aparāts NORDICA 4181, slīpmašīna PL4244T, motorzāģis STIHL, zāles pļāvējs P56 - 550 SM.

 

19.10. nakts laikā Smiltenes novada Variņu pagastā, Oktobra ielā no piebūves nozagtas divas kannas ar dīzeļdegvielu (50 litri) un motorzāģis HUSQARNA H - 357XP. Kopējo zaudējumu apjomu noskaidro.

 

20.10. Alūksnē Torņa ielā no kāpņu telpas nozagts melnas krāsas BMX tipa velosipēds.

 

20.10. pl. 19:06 Rūjienā, Rīgas ielā velosipēdu 2,23 promiļu reibumā vadījis 1966. gadā dzimis Rūjienas iedzīvotājs.

 

21.10. ap vieniem naktī Limbažos aizdegusies un daļēji izdegusi a/m NISSAN SUNNY , kas bija novietota Valmieras ielā. Uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros tiks noskaidroti notikušā apstākļi.

 

Kriminālziņas