Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes reģiona policijas pārvaldē reģistrētie notikumi (3. novembris) 1

2. novembrī pusdeviņos vakarā Valmierā, Rīgas ielā, spēļu zālē JOKER 1978. gadā dzimis vīrietis, Ogres rajona iedzīvotājs, izmantojot viltus monētas, no spēļu automātiem izkrāpis naudu - vairāk kā 200 latu. Vīrietis, kas tiek turēts aizdomās arī par līdzīga noziedzīga nodarījuma izdarīšanu Limbažos, aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas vietā.

 

2. novembrī desmitos vakarā Līgatnes pagasta Silmačos divi pagaidām nenoskaidroti vīrieši piekāvuši 1947. gadā dzimušu uzņēmēju, atņēmuši viņam piederošo mobilo telefonu, motorzāģi, naudasmaku un pasi, kā arī firmai piederošo Ķiršsarkanas krāsas a/m MB SPRINTER 312 ar kravas kasti. V/n GP7534.

 

Policijas rīcībā ir informācija, ka abi vīrieši aizbraukuši ar zagto automašīnu. Vīriešu pazīmes: viens no viņiem 28 - 30 gadu vecs, vārdā Juris, otrs 40 - gadīgs Kārlis. Abi vīrieši pie uzņēmēja 2. novembrī strādājuši. Iespējamā dzīvesvieta - Rīga un Ogre. Aicinājums iedzīvotājiem informēt policiju, ja varat sniegt kādas ziņas par minēto gadījumu.

 

2. novembrī konstatēts, ka Cēsīs pa logu iekļūts kādā jaunbūvē Zvaigžņu ielā un nozagtas dažādas mantas par kopējo summu Ls 1420 - gāzes apkures katls, radiatori, zāles pļāvējs.

Alojā atlauzts a/m OPEL degvielas tvertnes vāciņš un nozagti 5 litri dīzeļdegvielas.

Laikā no 21.oktobra Gulbenes novada Līgo pagastā nozagti 10 kanalizācijas aku vāki. Zaudējumi Ls 300.

 

Valkas pagastā no Domēnu fermas nozagti graudi un no traktora T 40 nozagts starteris un ģenerators. Zaudējumi apmēram Ls 160.

 

Laikā no 29.10. līdz 30.10. Līgatnes pagastā no kādai z/s piederošā angāra nozagti pieci pakešu logi. Zaudējumi Ls 750.

 

02.11. pl. 10:40 Bērzaunes pagastā a/c Bērzaune - Gaiziņkalns 3.kilometrā 1954. gadā dzimusi sieviete, vadot a/m RENAULT, nobrauca no ceļa braucamās daļas. Viņas vadītā a/m ietriecās kokā. Bojāta automašīna. Tiek noskaidroti negadījuma apstākļi.

02.11 nakts laikā Madonā, Raiņa ielā, mājas pagalmā novietotai a/m OPEL sabojātas abu durvju slēdzenes.

 

02.11. Alūksnes iecirknī reģistrēta informācija, ka Alsviķu pagastā no sociālās korekcijas iestādes „Strautiņi" laikā no 1. novembra pazudušas metāla caurules, kuras bija novietotas ārpus teritorijas pie meža.

 

Policija atgādina, ka arī 2. novembrī reģistrēta informācija par piecu novērošanas kameru zādzību no „Strautiņiem". Plašsaziņas līdzekļos jau izskanējusi informācija, ka 13. septembrī izdots Ministru kabineta lēmums, kas paredz Sociālās korekcijas iestādes Strautiņi likvidāciju ar 2009. gada 16. novembri. Lēmums arī paredz, ka visas līdzšinējās saistības, kā arī audzēkņu izglītošanu pārņem Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni".

 

2. novembrī reģistrēta informācija, ka 28.10. Salacgrīvas novadā no ganībām nozagts āzis.

 

2. novembrī pl. 12.00 konstatēts, ka Gulbenes novada Daukstu pagastā nozagti kādai saimniecībai piederoši divi elektromotori.

 

Laikā no 31.10. Valmierā, Kuršu ielā, nozagtas metāla stalažas. Zaudējumi Ls 115.

 

02.11. pl. 15:30 Cēsīs, Zvirbuļu ielā, 1973. gadā dzimis vīrietis no veikala nozadzis dažādas preces Ls 10,57 vērtībā.

 

2. novembrī pl. 15:00 Valmieras novada Dikļu pagastā starp diviem 1966. un 1976. gadā dzimušiem kungiem izcēlies konflikts, kas pāraudzis fiskā spēka demonstrēšanā, kā rezultātā vairāk cietis 1966. gadā dzimušais, kas slimnīcā nonācis ar pirksta mežģījumu un 3,03 promiļu reibumā.

 

Turpinās velosipēdu zādzības. No kāpņu telpām, pie veikaliem, daudzdzīvokļu māju palīgtelpām. Velosipēds nozagts Valkā, Viestura ielā, un Valmierā, Cēsu ielā, pie Bedrītes mācību centra, kur nozagts velosipēds X-ZERO ATB MOT Nr. T 3594K0483.

 

02.11. pl. 22:40 Vecpiebalgas novada Taurenes pagastā, Gaujas ielā ,novietotai a/m RENAULT izsists durvju stikls.

 

02.11. nakts laikā no Salacgrīvā, Tīruma ielā, novietotas a/m RENAULT izņemot aizmugurējo loga stiklu nozagti instrumenti. Zaudējumu apmēru noskaidro.

Komentāri 1

Kriminālziņas