Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes reģiona policijas pārvaldē reģistrētie notikumi (6. oktobris)

"Svētdienas vakara vējš Vidzemes pusē "atpūtis" arī vienu ceļus satiksmes negadījumu. 4.10. pulksten 21:00 Limbažu novada Skultes pagastā 1961. gadā dzimis vīrietis ar a/m RENAULT uzbraucis uz ceļa uzkritušam vēja nopūstam kokam," informē Vidzemes reģiona Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma. Bojāta automašīna un medicīniskā palīdzība sniegta 1988. gadā dzimušam vīrietim.

 

Jau vakar informējām par a/m zīmju zādzību Valmierā. 4.10. dienas laikā a/m numura zīmes zādzība pieteikta arī Valmierā Bastiones ielā, kur a/m VAZ nozagta v/n zīme BM8593.

 

5.10. pulksten 07:30 konstatēts, ka Limbažos, Lauku ielā pagalmā novietotai a/m VW GOLF izsists stikls, nozagti 10 CD diski un atmiņas karte. Sāna loga stikls izsists arī a/m VW GOLF, kas bija novietota Limbažos, Jaunā ielā, a/m VW JETTA un a/m VW JETTA. Zādzība nav konstatēta.

 

4.10. nakts laikā iekļūts arī a/m OPEL, kas bija novietota Priekuļu pagastā, Dārza ielā. No a/m nozagta automagnetola un nolauzta stūre.

 

5.10. dienas laikā Valmierā, G.Apiņa ielas 10 mājas pagalmā novietotai a/m izsists aizmugurējais stikls. Zaudējumi Ls 100.

 

Policija brīdina un atgādina iedzīvotājiem - pārdomājiet, kur jūs novietojat sev piederošo a/m, neatstājiet a/m vērtīgas lietas - redzamās vietās automašīnas salonā neatstāt ne somiņas, ne virsjakas, jo tas būs tikai pamudinājums potenciālajam zaglim par upuri izvēlēties tieši jūs īpašumu.

 

5.10. nakts laikā Madonas novada Ošupes pagastā apzagts veikals. Zagļi veikalā iekļuvuši izsitot logu un atlaužot restes. Nozagti pārtikas produkti, tabakas izstrādājumi, alkoholiskie dzērieni. Zaudējumu apjoms tiek precizēts.

 

5.10. Madonas novada Dzelzavas pagastā, uzlaužot ārdurvis, iekļūts kāda SIA kaltē un nozagti astoņi elektromotori. Materiālie zaudējumi Ls 2810.

 

4.10. nakts laikā Smiltenes novada Grundzālē no a/m IVEKO nozagti 230 litri dīzeļdegvielas un divi akumulatori.

Laikā no 2.10. Smiltenes novada Grundzālē 200 litri degvielas nozagti arī no a/m MAN.

 

5.10. Cēsu iecirknī reģistrēta informācija, ka 29.09. konstatēts, ka Alojas novada lauku teritorijā no kādai firmai piederošiem vairākiem traktoriem nozagta degviela. Kopējais materiālo zaudējumu apjoms Ls 361,22.

 

4.10. nakts laikā Smiltenes novada Launkalnes pagastā no kādas saimniecības ēkas nozagtas dažādas saimniecības mantas. Zaudējumi Ls 400.

 

Laikā no 4.10. līdz 5.10. pa logu iekļūts kādā dzīvoklī Valmierā, Pleskavas ielā. Dzīvoklis izdemolēts - sagāztas mēbeles un nopludināts ar ūdeni.

 

4.10. Strenčos Sporta ielā 1979. gadā dzimis Sedas iedzīvotājs nozadzis dažādas preces Ls 17.89 vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

5.10. pulksten 19:20 Valmierā kādā veikalā 1988. gadā dzimis vīrietis nozadzis degvīna pudeli Ls 9,46 vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

 

5.10. pulksten 20:20 Cēsīs, Valmieras ielā no veikala ESSE dažādas preces Ls 7,05 vērtībā nozadzis 1987. gadā dzimis vīrietis. Uzsākts kriminālprocess.

 

4.10. nakts laikā Kocēnu pagastā, izņemot loga stiklu, iekļūts kādās mājās un nozagtas dažādas mantas - sūknis, rokas pļaujmašīna - trimmeris . Zaudējumu apjoms tiek precizēts.

5.10. pulksten 23:10 Limbažos, Cēsu ielā apturēts mopēds SUZUKI. To 2,3 promiļu reibumā vadījis 1983. gadā dzimis vīrietis.

 

5.10. pulksten 21:45 Cēsīs, Bērzaines ielā 1994. gadā dzimušam jauneklim atņemta virsjaka, kurā atradās mobilais telefons NOKIA 6070, maks ar dokumentiem un nauda - Ls 20. Uzsākts kriminālprocess. Noskaidrots, ka uzbrucēji ir trīs pagaidām nenoskaidroti jaunieši, kas pielietojuši fizisku spēku.

 

6.10. vienos naktī trillera cienīga pakaļdzīšanās notikusi Amatas novada Drabešu pagastā, kur Valsts policijas darbinieki, pildot dienesta pienākumus, lai apturētu a/m, kuras vadītājs nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām apstāties, izdarīja trīs brīdinājuma šāvienus gaisā.

 

1987. gadā dzimis cēsinieks, kas vadīja a/m Opel dzērumā bez TL vadīšanas tiesībām, nereaģēja uz policijas darbinieku prasību apturēt automašīnu, bet turpināja kustību, palielinot a/m ātrumu. A/m apstājās vien tad, kad tai beidzās degviela.

 

Tagad vadītājam nāksies stāties tiesas priekšā ne tikai par a/m vadīšanu dzērumā un bez TL vadīšanas tiesībām, bet arī par nepakļaušanos policijas darbinieku prasībām. Droši var teikt, ka šis nakts brauciens vīrietim dārgi maksās un viņš to ilgi atcerēsies.

Kriminālziņas