Vīrietis negadījuma brīdī nav bijis apreibinošo vielu ietekmē

Policija jau informēja, ka 18. jūnija vakarā 22:06 Cēsīs uz Poruka ielas pārbrauktuves notika a/m BMW 316, kas atradās uz dzelzceļa sliedēm, un kravas vilciena lokomatīves sadursme.

Negadījumā dzīvību zaudēja trīs cilvēki, kas atradās automašīnā- 23 gadus veca jauniete, Dikļu pagasta iedzīvotāja, 1987. gadā dzimis vīrietis, Dobeles novada Annenieku pagasta iedzīvotājs un automašīnas vadītājs, 1973. gadā dzimis vīrietis, Valmieras iedzīvotājs.

              Uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 260. panta 2. daļas. Par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļa ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi. Izmeklēšanas laikā nozīmētas vairākas ekspertīzes, arī lai noteiktu apreibinošo vielu klātbūtni automašīnas vadītāja organismā.

Pēc sākotnējās informācijas, vīrietis negadījuma brīdī nav bijis  apreibinošo vielu ietekmē. Nozīmēta autotehniskā ekspertīze, kuras laikā tiks noskaidrots, ar kādu ātrumu automašīna šķērsojusi pārbrauktuvi. Izmeklēšana turpinās.

Policija jau informēja, ka dzelzceļa pārbrauktuve, uz kuras notika traģiskais negadījums, nav aprīkota ar aizsargbarjerām un pie tās nav izstādīta ceļa zīme, kas nosaka par pienākumu apstāties un pārliecināties par satiksmes drošību, pirms turpināt kustību. Pārbrauktuve ir aprīkota ar signālugunīm. Policija vērš iedzīvotāju uzmanību un atgādina, ka satiksmes noteikumu prasības nosaka- autovadītājam, pirms izbrauc uz pārbrauktuves, VIENMĒR ir jāpārliecinās, vai netuvojas vilciens.

Kriminālziņas