Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zog Variņu, Grundzāles un Valkas pagastā, Smiltenē - sabojā automašīnas

Vakar Vidzemes reģiona policijas pārvaldē reģistrēti vairāki likumpārkāpumi. Vairākums no tiem bijušas zādzības. Garnadži uzdarbojušies arī Smiltenes un Valkas novadā.

Vidzemes reģiona policijas pārvaldes vecāka inspektore Dace Jukāma informē, ka 7. decembrī no rīta konstatēts, ka Valmierā, L.Laicena ielā, nozagts daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā novietots velosipēds. Zaudējumi 60 latu.

 

Saņemts iesniegums, ka Mazsalacas lauku teritorijā no kādas mājas pagalmā uzstādītas trušu būdas nozagti 4 truši un no automašīnas VW PASSAT - 40 litri degvielas. Kopējais materiālo zaudējumu apjoms 67 lati.

 

Pēcpusdienā Brenguļu pagastā ganībās nozagtas septiņas govs ķēdes un ķēžu karabīnes. Zaudējumi 84 lati.

 

Pulksten 14:25 Valmierā, Cēsu ielā, velosipēdu 2,3 promiļu reibumā vadījis 1959. gadā dzimis Dikļu pagasta iedzīvotājs.

 

Pulksten 16:10 Jaungulbenes pagastā velosipēdu 1,3 promiļu reibumā vadījis 1953. gadā dzimis vīrietis. 16:30 tajā pašā pagastā velosipēdu 2,8 promiļu reibumā vadījis 1974. gadā dzimis vīrietis.

 

Sastādīti 9 protokoli par atstarojošu elementu nenēsāšanu pie apģērba un 7 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

 

Pulksten 07:00 Cēsīs 1957. gadā dzimusi sieviete konstatējusi, ka viņai piederošai automašīnai AUDI A4 noplēstas dekoratīvās līstes.

 

Pulksten 10:45 konstatēts, ka Salacgrīvas novada Liepupes pagastā no automašīnas CHRYSLER nozagta priekšējā valsts numura zīme GU 9957.

 

Laikā no 05.12. Limbažos, Dzegužu ielā, no kādai firmai piederošas norobežotas teritorijas nozagti 536 kg akumulatoru lūžņi. Materiālie zaudējumi 183 latu.

 

7. decembrī no rīta konstatēts, ka Valkas pagastā no kādam kooperatīvam piederošas kaltes un noliktavas nozagti seši elektromotori. 

 

Laikā no 4. decembra Smiltenes novada Grundzāles pagastā no grants karjerā novietota traktora iekrāvēja nozagti divi ksenona lukturi un 270 litri degvielas. Kopējie materiālie zaudējumi īpašniekiem 1186 lati.

 

7. decembrī konstatēta elektrovadu zādzība. Ērgļu pagastā ceļa Ērgļi - Pļaviņas malā nozagti alumīnija vadi apmēram 450 metru garumā, bet pie „Purviņu" mājām nozagti vadi 570 metru garumā.

 

Limbažos no Vidus ielā novietotas automašīnas Mercedes Benz nozagts distances sensors. Zaudējumi 100 latu.

 

Pulksten 11:00 konstatēts, ka no Smiltenē, Pils ielā, novietotas automašīnas OPEL nolauzts sānu atpakaļskata spogulis un noskrūvēta antena. Turpat no SEAT CORDOBA arī nolauzts atpakaļskata spogulis un noskrūvēta antena, bet no MAZDA 323 paņemta logu tīrītāja slotiņa un nolauzts sānu atpakaļskata spogulis. Abula ielā no SUBARU nolauzts sānu atpakaļskata spogulis un nolocīta antena un RENAULT nolauzts sāna atpakaļskata spogulis.

 

Laikā no 05. decembra Smiltenes novada Variņu pagastā SIA Palsa graudu kaltei atlauzti sienas dēļi un atslēga. Sasisti trīs elektromotori, no kuriem nozagti tinumi. Zaudējumu apjomu precizē.

 

Pulksten 18:00 Lubānā, Tilta ielā, 1970. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu AUDI nobraucis no brauktuves un ietriecies kokā. Ambulatora palīdzība pēc negadījuma sniegta vadītājam un pasažierim - 1972. gadā dzimušam Ošupes pagasta iedzīvotājam.

8. decembrī 02:43 Alūksnē, Torņa ielā, kādai tirdzniecības vietai izsists dubultais pakešu loga stikls, iekļūts noliktavā un nozagtas 15 divu litru tilpuma alus pudeles CUBA. Uzsākts kriminālprocess.

 

7. decembrī pulksten 23:00 Lejasciemā, Rožu ielā, degusi saimniecības ēka. Tiek precizēts materiālais zaudējumu apjoms un noskaidrots aizdegšanās iemesls.

Kriminālziņas