Sedā dzēsts kūlas ugunsgrēks 1200m2 platībā 2

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18. marta plkst. 6.30 līdz 19.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.

Vakar Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji dzēsa vienu ugunsgrēku. Šāds izsaukums tika saņemts plkst. 10.28 uz Stacijas ielu Sedā, kur kūla dega 1200m2 lielā platībā. Plkst. 10.49 ugunsgrēks tika likvidēts. 

VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un apdraud cilvēku dzīvību, veselību un īpašumu, kā arī tā rada būtisku kaitējumu dabai. Gadījumā, ja iedzīvotājs pamana, ka deg kūla, tad nekavējoties ir jāzvana ugunsdzēsējiem glābējiem uz tālruni 112. 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Ausekļa ielā  Valkā, kur daudzdzīvokļu mājā kādā no dzīvokļiem dega elektrības vadi 0,1m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās. 

Saistībā ar nepareizu apkures sistēmas ekspluatāciju vakar ugunsdzēsēji glābēji devās uz diviem izsaukumiem – uz Upes ielu Valmierā un Beverīnas novada Brenguļu pagastu, kur māju dūmvados dega sodrēji. 

Vakar tika saņemti arī trīs izsaukumi , kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkrituši koki – šādi izsaukumi tika saņemti uz Jūras ielu Limbažos, Kocēnu novada Kocēnu pagastu un Madonas novada Mārcienas pagastu. 

Komentāri 2

omega77

Nevienas fotogrāfijas par radītiem postījumiem... Kā jūs strādājat??? Nu jā no Valkas Seda ir tik tālu kā līdz mēnesim...

pirms gada, 2020.03.19 11:33

bezugunsnavdumu

Itkā kūlas posts ir daudzveidīgs. Ko tur bildēt?

pirms gada, 2020.03.19 11:56

Kriminālziņas