Sedā no šķūnīša nozog malku

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 63 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 14 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un desmit nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi automašīnu un trīs velosipēda vadītāji. Noformēti 83 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 28 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

31.janvārī pulksten 8:45 Vecpiebalgā konstatēts, ka kāds nenoskaidrots vadītājs uzbraucis degvielas uzpildes stacijas nojumes konstrukcijai, bojājot to un pametot notikuma vietu par to neziņojot likuma noteiktajā kārtībā. Policija skaidro notikušo.

31.janvārī pulksten 14:55 Strenču novadā, Sedā, tika konstatēts, ka, brīvi piekļūstot šķūnim, no tā nozagta malka. Policija skaidro notikušā apstākļus un materiālos zaudējumus.

31.janvārī pulksten 16:47 Gulbenē, Dārza ielā, automašīnas “VW Passat” vadītājs tika pieķerts braucam smagā alkohola reibumā. Vīrietim konstatēts 2,35 promiļu reibums, kā arī braukšana bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

31.janvārī pulksten 21:16 Gulbenē, Brīvības ielā, kāds kravas automašīnas vadītājs deva kukuli policijas amatpersonām. Vīrietis, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, piedāvāja 20 EUR kukuli, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Tika saņemta informācija, ka 28.janvārī Alūksnē tika nozagta automašīna “Dodge” ar tajā esošajām mantām. Kopējā automašīnas un mantu vērtība noteikta 2530 EUR apmērā. 31.janvārī pulksten 15:56 automašīna tika atrasta Alūksnē. Transportlīdzeklis ir atgriezts tā īpašniekam. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

1.februārī pulksten 2:44 Valmierā, Rīgas un Kārļa ielas krustojumā, tika apturēts “Audi” vadītājs, kurš braucot bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām to darījis alkohola reibumā. Vīrietim konstatēts 1,48 promiļu reibums. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols

Kriminālziņas