Smiltenes pusē pieķerts iereibis automašīnas vadītājs

Aizvadītā diennaktī saņemta informācija par 83 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 4 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēti 10 ceļu satiksmes negadījumi, vienā negadījumā cietusi viena persona. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies 4 vadītāji – 2 automašīnu vadītāji, 1 motocikla un 1 velosipēda vadītājs. Noformēti 82 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 23 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

29.aprīlī, pulksten 20:45, Rūjienā, Rīgas ielā saduroties, velosipēdam ar vieglo automašīnu, cietusi 17 gadus veca jauniete. Sākotnējā informācija liecina, ka 1978.gadā dzimusi sieviete, izbraucot ar automašīnu VW no mājas pagalma, nepalaida pa galveno ielu braucošo velosipēdu, ko vadīja 2002.gadā dzimusi jauniete. Negadījumā dažādas traumas guva velosipēda vadītāja, kura nogādāta medicīnas iestādē. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

29.aprīlī, ap pulksten 12:40, Madonas novadā, Lazdonā, Centra ielā kokā iebrauca iereibuša vīrieša vadīts motocikls. Kā liecina sākotnējā informācija, 1986.gadā dzimis vīrietis, atrodoties vairāk kā 2 promiļu alkohola reibumā, nespēja tikt galā ar spēkrata vadību un ietriecās kokā. Vīrieša izelpā konstatētas 2,27 promiles alkohola, turklāt motocikls izmantots ceļu satiksmē bez valsts reģistrācijas numura zīmēm. Pēc negadījuma cietušais no mediķu palīdzības atteicies.

29.aprīlī īsi pirms pulksten 22:00, Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā, autoceļa Rīga–Sigulda–Igaunijas robeža 125. kilometrā pieķerts iereibis automašīnas Opel vadītājs. 1967.gadā dzimušais vīrietis pie transportlīdzekļa stūres bija sēdies 1,02 promiļu reibumā.

Valmieras iecirkņa kriminālpolicija aizdomās par automašīnas zādzību Burtnieku novadā, Valmieras pagastā, Valmiermuižā un aizdedzināšanu aizturējusi kādu 1992.gadā dzimušu vīrieti. Jau vēstīts, ka policijā tika saņemta informācija, ka laika posmā no 23. līdz 25.aprīlim Burtnieku novadā Valmieras pagastā Valmiermuižā no kāda īpašuma nozagta automašīna “Ford Transit” un 25.aprīlī meklētā automašīna atrasta autoceļa Valmiermuiža–Pidriķi 5.kilometrā, ceļa malā sadegusi.

Kriminālziņas