Strenču novadā dēļ sadūmojuma evakuē 53 cilvēkus

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 13. marta plkst. 6.30 līdz 16.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 29 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet trīs bija maldinājumi.

Naktī uz svētdienu plkst. 00.44 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Strenču novada Sedā, kur sabiedriskā ēkā bija izveidojies sadūmojums. Notikuma vietā katlumājas telpā dega galds un krēsls 3m2 platībā. No piedūmotās ēkas tika evakuēti 53 cilvēki. Cietušo šajā notikumā nav. Plkst.1.34 ugunsgrēks tika likvidēts.

Piektdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Pērnavas ielā Salacgrīvā, kur dega smagās automašīnas piekabes rats 1m2 platībā, Ausekļa ielā Valmierā, kur konteinerā dega atkritumi 0,5m2 platībā, kā arī Pārgaujas novada Straupes pagastā, kur dega elektrības balsts 2m2 platībā. 

Vakar plkst. 18.22 tika saņemts izsaukums uz Kocēnu novada Dikļu pagastu, kur dega vienstāva garāža 10m2 platībā. Plkst. 19.27 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Aizvadītajās brīvdienās Vidzemē dzēsti divi kūlas ugunsgrēki – šādi izsaukumi tika saņemti  vakar uz Kocēnu novada Dikļu pagastu, kur kūla dega 100m2 lielā platībā, kā arī uz Tirgus ielu Sedā, kur arī pērnā zāle dega 100m2 platībā. 

Kriminālziņas