Strenču novadā izglābts mežā apmaldījies cilvēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 10.jūlija plkst. 6.30 līdz 11.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – trīs uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Vakardien plkst. 13.15 tika saņemts izsaukums uz Strenču novadu, kur cilvēks bija sēņojis un apmaldījies mežā. Izmantojot ugunsdzēsības automašīnas skaņas signālu un saziņu pa mobilo telefonu, cilvēkam tika norādīts pareizais virziens izejai no meža.

Lai došanās mežā nebeigtos ar apmaldīšanos, pamatīgu izbīli vai pat veselības un dzīvības apdraudējumu, VUGD aicina iedzīvotājus neaizmirst par drošību! Ar ieteikumus, lai neapmaldītos mežā, iespējams iepazīties šeit.   

Gulbenes novadā ugunsdzēsēji glābēji no kādas akas izcēla cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kuri konstatēja cilvēka nāvi.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, VUGD Smiltenē no koka nocēla kaķi, kurš vairākas dienas nespēja saviem spēkiem nokāpt.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 38 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem un astoņus maldinājumus.

Kriminālziņas