Valkā turpinās skatīt lietu par vīrieša slepkavību un automašīnas riepu caurduršanu 12

Šodien plkst.10 Valkas rajona tiesā turpinās skatīt krimināllietu par vīrieša slepkavību un automašīnas riepu caurduršanu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Lietas izskatīšana iepriekš tika atlikta, jo pieņemts lēmums uzaicināt uz tiesas sēdi tos lieciniekus, kuri uz tiesas sēdi nebija ieradušies.

Kā iepriekš aģentūru LETA informēja prokuratūrā, tā uzskata, ka apsūdzētais pagājušajā gadā kādā maija naktī, būdams alkohola reibumā, no dzīvokļa virtuves paņēma nazi, lai personīgu iemeslu dēļ caurdurtu automašīnas riepas kādas citas personas lietošanā esošai automašīnai.

Kopumā viņš caurdūra piecas riepas divām automašīnām, jo tumsā nevarēja noteikt, kura no automašīnām ir īstā.

Nebūdams pietiekami gandarīts par izdarīto, personisku iemeslu vadīts, tajā pašā naktī apsūdzētais aizgāja līdz dzīvoklim, kurā tajā brīdī atradās vīrietis, kuram apsūdzētais gribēja atriebties, un, uzstājīgi klauvējot pie durvīm un balkona loga, aicināja laukā noskaidrot attiecības.

Cietušais, neapzinoties draudošās briesmas, piekrita aiziet aprunāties, līdz strīda laikā apsūdzētais, sākot kautiņu, aiz dusmām ar nazi cietušajam iedūra ne mazāk kā 20 reizes.

Vēlāk apsūdzētais no nozieguma vietas vīrieša ķermeni aizvilka līdz atkritumiem, kur mēģināja to iemest vienā no konteineriem, bet spēka trūkuma dēļ cietušo turpat atstāja.


Komentāri 12

bezugunsnavdumu

nu cik var skatīt? paņaķ i prasķiķ. mirušajam vienalga, priekškam postīt cilvēkam dzīvi?

pirms 4 gadiem, 2016.05.18 20:09

Nezināms

Ja tas būtu tev kāds tuvs cilvēks tu arī tik vienkārši spētu ar to sadzīvot un piedod tam cilvēkam, kas to izdarīja?? Es domāju gan ,ka tu gribētu ,lai tas cilvēks saņem sodu. Takā šobrīd tavs komentārs šeit bija lieks.;)

pirms 4 gadiem, 2016.05.18 22:43

bezugunsnavdumu

Tas nevarētu būt mans tuvs cilvēks, jo manu radu lokā nav krievu urlu.

pirms 4 gadiem, 2016.05.22 14:47

неважно

bezugunsnavdumu

Очень умный человек видимо. Скорее всего это друг убийцы. Если бы убили бы твоих родных, да ещё и так жестоко как это сделал Нормундс Плешс, ты бы так не посмел бы сказать и хотел, что бы убийцы дали самое суровое наказание ! Так что лучше свои комментарии оставь при себе !

pirms 4 gadiem, 2016.05.18 23:03

bezugunsnavdumu

Neko nevaru saprast no šiem ķeburiem. raksti latviski. Te ir Latvija.

pirms 4 gadiem, 2016.05.22 14:00

bezugunsnavdumu

Es arī domāju apsūdzēto ir jāattaisno un jābeidz šo balagānu. Nekāds enģelis cietušais nebija, bija prasts krievu urla. Tādu esot daudz, lai arī daudzi, paldies Dievam, esot pametuši Latviju Īrijas virzienā. Man nebija nekāds brīnums, kad uzzināju ka pagalam esot, jo zināju, ka ar savu uzvedību dabiskā nāvē 99 gadu vecuma neaizies. Skaidrs, ka te raksta viņa drauģeli urlēni, bet padomājiet paši, nekāds negaidīts negadījums tas neesot. Agri vai vēlu tas notiktu. Es šobaltdien atceros gadījumu pie Mego pāris gadu atpakaļ, kad šī kompānija ieturot maltīti paslinkoja aiznest ēdiena paliekas līdz misenei, cilvēks gados aizradīja un tika sūtīts krievu burtos prom. Kultūra. Man tikai paliek noslēpums, ar ko nokaitināja apsūdzēto, ka saņēma 20 dūrienus. Pēc tradīcijas sūtīja krievu burtos? Nevienu nesit līdz nāvei tāpat vien. Arī par trako apsūdzētais nav atzīmēts. Te acīmredzami, ka uz 5. minūtēm aizvērās širmis no naida. Tāpēc es domāju tiesa pieņems pareizo lēmumu. Pāris gadi administrātīvā un pietiks.

pirms 4 gadiem, 2016.05.22 14:45

Valcēniete

Kas tas par pirmo komentāru??? Pretīgi paliek.... Sods ir jāsaņem un visbargākais!!!! Nelietis...?!'!

pirms 4 gadiem, 2016.05.19 15:00

andruxa.87

bezugunsnavdumu- es eju pie tevis gatavo vazelinu izdraziwu tavu dibenu.Velu laj tev ari bija no radiniekiem nomira ...XAAXAXXAXAX

pirms 4 gadiem, 2016.05.23 21:58

bezugunsnavdumu

Labāk aizēj skolā, urlēn. Iemācies Latviešu vālodu, pareizrakstību un manieres. Ja cietušais esot tavs radagabals, un patiešām ar līdzīgu attīstības līmeni, man vairs nav jautājumu, kā var saņemt 20 dūrienus no vietas. Ar muti ir jābrauc uzmanīgi.
Būšu pārsteigts, ja apsūdzētais tiks cietumā. Par tādu uzvedību, ja patiešām cietušais sūtīja krievu burtos un pakaļu prasīja, tas bija tikai savas cieņas un goda aizstāvība. Divi gadi nosacītā būs īsti vietā.

pirms 4 gadiem, 2016.05.25 00:23

WWW

Kadi vel nosacitie sodi.reals cietumsods.nekam nav attaisnojuma.

pirms 4 gadiem, 2016.05.25 20:21

Vienalga

Bezugunsnavdumu,
Tu esi debīls, laikam tu viņus necieni jo šie urļiki kā tu viņus sauc, ir aizskāruši tavu sieviešu būtību. Kautkads memļaks vien esi, kurš tik caur internetu rakstīt māk, ja būtu acīs tas jāsaka mēli dir*ā. iebāztu (Normim vajadzēja nāves sodu)

pirms 4 gadiem, 2016.06.25 10:57

Kriminālziņas