Ugunsdzēsēji dzēš paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku

Laikā no 13. augusta pulksten 6.30 līdz 16. augusta pulksten 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 21 izsaukumu – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi.

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa informē, ka aizvadītajā svētdienā pulksten 17.58 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tirgus ielu Sedā, kur dega vienstāva neapsaimniekotas ēkas jumta konstrukcijas un bēniņu pārsegums 500 kvadrātmetru platībā. Ēkā atradās arī 18 mucas ar nezināmas izcelsmes vielu. Informācija tika nodota Valsts vides dienestam. Notikuma vietā strādāja 13 Strenču, Valkas, Smiltenes un Valmieras ugunsdzēsēji glābēji, bija piesaistītas četras autocisternas un viens ūdens vedējs. Pulksten 21.48 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika nodzēsts.

Aizvadītās svētdienas pievakarē pulksten 20.10 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Valkas novada Vijciema pagastu, kur dega zaru kaudze 180 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēku likvidēja pulksten 3.44.


Kriminālziņas