Ugunsdzēsēji saņēmuši vairākus izsaukumus Strenču un Smiltenes novados saistībā ar stipro vēju

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 12. marta plkst. 6.30 līdz 13.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 49 izsaukumus – 48 uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Tirgotāju ielā Alūksnē, kur divstāvu mājas dūmvadā dega sodrēji  1m2 platībā. Izsaukums tika saņemts plkst. 20.10 un likvidēts 20.59. 

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji saņēma 47 izsaukumus saistībā ar vēja radītiem postījumiem. Laika posmā no plkst. 18.00 - līdz 6.30 izsaukumi tika saņemti uz Madonas novada Aronas, Liezēres, Mārcienas un Vestienas pagastiem, Varakļānu novada Varakļānu pagastu, Gulbeni, Gulbenes novada Beļavas un Galgauskas pagastiem, Salacgrīvas novada Salacgrīvas un Liepupes pagastiem, Pārgaujas novada Raiskuma un Straupes pagastiem, Amatas novada Drabešu pagastu, Priekuļu novada Liepas pagastu, Strenču novada Plāņu un Jērcēnu pagastiem, Smiltenes novada Variņu, Launkalnes pagastiem, Valmieru, Alūksnes novada Alsviķu un Liepnas  pagastiem, Burtnieku novada Valmieras pagastu, Kocēnu novada Kocēnu pagastu, Limbažu novada Limbažu pagastu, Rūjienu. 

Aizvadītajā diennaktī Alūksnes ugunsdzēsēji glābēji izbrauca uz trīs notikumiem saistībā ar stipro vēju, Cēsu  - 12 reizes, Gulbenes, Limbažu un Valkas ugunsdzēsēji glābēji katrs  piecas reizes,  Madona sešas reizes, Valmieras daļa un posteņi -  12 reizes. 

Kriminālziņas