Ugunsdzēsējiem glābējiem izsaukumi gan uz Valkas pagastu, gan Smilteni, gan Strenču novadu.

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 30.augusta plkst. 6.30 līdz 2.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus – deviņus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus izsaukumus uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinoši.

Sestdien plkst. 1.49 izsaukums saņemts uz Valkas novada Valkas pagastu, kur dega vienstāva mūra neapsaimniekotas ēkas jumta konstrukcija 140m2 platībā. Plkst. 4.49 ugunsgrēks likvidēts.

Svētdien plkst. 00.19 izsaukums saņemts uz Valkas ielu Smiltenē, kur dega zaru kaudze 100m2 platībā. Plkst. 3.06 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 18.21 ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Amatas novada Zaubes pagastā, kur dega vienstāva dzīvojamā māja 150m2 platībā. Plkst. 23.25 ugunsgrēks likvidēts.

Svētdien Beverīnas novadā no Brenguļu dzirnavezera izcelts cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kas konstatēja cilvēka nāvi.

Vēl ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Strenču novada Jērcēnu pagastā, kur dega uz asfalta izlijusi eļļa 3m2 platībā, Alūksnes novada Zeltiņu pagastā, kur dega kokogles 50m2 platībā, Tīruma ielā Salacgrīvā, kur dega atkritumi 4m2 platībā, Blaumaņa ielā Valkā, kur dega atkritumi 1m2 platībā un Priekuļu novada Veselevas pagastā, kur dega kravas automašīnas furgons 4m2 platībā. Vēl VUGD devās uz Cesvaines novada Cesvaines pagastu un Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastu, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma bija nepieciešams sakārtot ceļa braucamo daļu.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 107 izsaukumus – 44 uz ugunsgrēku dzēšanu, 41 uz glābšanas darbiem un 22 izsaukumi bija maldinoši.


Kriminālziņas