Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzmanies no telefonkrāpniekiem! Uzbrukumu piedzīvo arī "Ziemeļlatvija" žurnāliste 3

Latvijā. Aizvadītajā svētdienā pulksten 16.01 “Ziemeļlatvijas” žurnāliste pamanīja, ka viņai zvanīts no nepazīstama numura + 6857210853. Atklājās, ka uz redakcijas mobilo tālruni arī ir zvanīts no numura + 6857210903. Par laimi, pat prātā neienāca pārzvanīt, un labi, ka tā, jo, pateicoties sociālajiem tīkliem, atklājās, ka atbildot uz šādiem telefona zvaniem, iedzīvotāji saņem milzīgus telefona rēķinus.

Zinot, ka “Ziemeļlatviju” abonē un lasa arī vecāka gadagājuma cilvēki, aicinām viņus būt īpaši uzmanīgiem, ja atklājas, ka mobilajā tālrunī tiek saņemts zvans no nezināma ārzemju numura. Izrādās, ka iepriekšminētais

tālruņa numurs ir pienācis no kādas nelielas salas, kas atrodas Austrālijas piekrastē. Gadījumā, ja tiek pārzvanīts uz šo numuru, klausulē ir klusums, bet tiek uzskatīts, ka saruna ir notikusi, un par nenotikušo sarunu no savas kabatas ir jāmaksā, sākot no 50 eiro un vairāk. Bērniem un mazbērniem noteikti ir jābrīdina savi vecāki un vecvecāki, jaunāka gadagājuma cilvēkiem – kaimiņi, kuri var atzvanīt uz šiem numuriem. Turklāt ir gadījumi, ka no šādiem numuriem tiek zvanīts ik pēc 15 minūtēm un pat naktī. Tas satrauc ikvienu, kur nu vēl cilvēkus cienījamos gados. Būsim uzmanīgi un pirms sava mobilā tālruņa pacelšanas pārliecināsimies, kas ir zvanītājs. Tas jādara, lai neiedzīvotos milzīgos telefona rēķinos.

Komentāri 3

bezugunsnavdumu

Un pieder šīs megabizness tautiešiem.

pirms 2 gadiem, 2018.07.23 16:11

no laukiem @

UZBRUKUMU!!?? Zirgam jāsmejas! Nu gan virsraksts, ilgi domājāt? :)))))

pirms 2 gadiem, 2018.07.24 13:29

bezugunsnavdumu

LMT iespējams ir doļā, jo zvanīts tikai tiem, jo no zives tu 50 eur nedabūsi. Turklāt LMT stūrgalvīgi iekasēs šos 50 euir apzinoties, ka zvanīts krāpniekiem, bet tik un tā. Nevis dzēst šo zvanu ikvienam zvanītājam.

pirms 2 gadiem, 2018.07.24 23:46

Kriminālziņas