Valkā mājas dūmvadā deguši sodrēji

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Burtnieku ielā Valkā, kur vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 2m2 platībā, kā arī Priekuļu novada Priekuļu pagastā, kur uz autoceļa Cēsis  - Vecpiebalga – Madona bija avarējusi vieglā automašīna. Ugunsdzēsēji glābēji novietoja apgāzušos automašīnu uz riteņiem, atvienoja akumulatoru, kā arī veica ceļa braucamās daļas sakārtošanas darbus.

Vakar plkst. 16.06 tika saņemts izsaukums uz Upes ielu Rūjienā, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas pagrabā dega apkures siltumizolācija 1m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji glābēji apsekoja dzīvokļus un veica telpu vēdināšanu pirmā stāva dzīvokļos un pagrabā.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 37 izsaukumus –  septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 26 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Kriminālziņas