Valkā no kāpņu telpas nozog velosipēdu

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 86 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, kur divos no gadījumiem divas cietušas personas. Noformēti 37 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 17 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

16. jūnijā Valkā, Rīgas ielā, no daudzstāvu mājas kāpņu telpas nozagts velosipēds. Materiālie zaudējumi 295 eiro. Policija skaidro apstākļus. Savukārt Cēsu novadā, Cēsīs nozagts nepieslēgts velosipēds. Materiālie zaudējumi 170 eiro. Arī šajā gadījumā policija skaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos traumas guvuši divi velosipēda vadītāji. Limbažu novadā, Skultes pagastā vīrietis, vadot velosipēdu, krita un guva miesas bojājumus. Cietušais velosipēda vadītājs nogādāts medicīnas iestādē. Tāpat Valmierā, Tērbatas un Lucas ielu krustojumā nepilngadīga persona, vadot velosipēdu, krita un guva miesas bojājumus. Arī šajā gadījumā persona nogādāta medicīnas iestādē. 

Kriminālziņas