Valkā pēc sadzīves konflikta uzkāpj tornī 1

Otrdien, 18. augustā, pirms pulksten 22.30 Valsts policija un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma  informāciju, ka Valkā netālu no Domes bulvāra un Tālavas ielas krustojuma kāds cilvēks uzrāpies elektrības tornī.

Kad operatīvie dienesti ieradās notikuma vietā, tornī neviena nebija, taču, pārbaudot saņemto informāciju, Valsts policija noskaidroja, ka tā atbildusi patiesībai, un atrada arī tornī kāpēju – kādu 2001. gadā dzimušu jaunieti, kurš no torņa nokāpis, sadzirdot tuvojošos operatīvos transportlīdzekļus. 

Pārbaudē konstatēts, ka jaunietis bijis 1,2 promiļu lielā reibumā. Policijai viņš paskaidrojis, ka tornī uzkāpis sadzīves konflikta rezultātā.
Tiek noskaidroti apstākļi, lai izvērtētu, vai ir pamats uzsākt administratīvā pārkāpuma procesu, informē Vilnis Būce, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks.

Vilnis Būce uzsver, ka šis gadījums ir apliecinājums tam, ka nevajag būt smagam alkohola reibumam, lai cilvēks sāktu neadekvāti reaģēt uz notikumiem.

“Pirmkārt, paldies cilvēkam, kurš pamanīja notiekošo un zvanīja operatīvajiem dienestiem, jo par tādiem gadījumiem ir jāziņo, tā var izglābt cilvēkam dzīvību. Otrkārt, cilvēkiem nevajag darīt “varoņdarbus”, īpaši tad, kad ir lietots alkohols. Nemaz nevajag lielas promiles, lai emocijas tiktu sakāpinātas un cilvēks sāktu neadekvāti reaģēt uz viņam svarīgiem notikumiem. Alkohola reibums nav pareizais brīdis problēmu risināšanai. Jāpagaida, lai alkohols “iziet”  no organisma, un tad cilvēks sapratīs, kā pareizāk būtu rīkoties,” uzsver Vilnis Būce.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Šīs gadījums ir apliecinājums tam, ka objektam nav signalizācijas.

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.23 19:07

Kriminālziņas