Valkas pagastā autobusa un vieglā automobiļa sadursme 4

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 64 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, kur trijos no gadījumiem piecas cietušas personas. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 59 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 24 par ātruma pārsniegšanu.

29.jūlijā pulksten 07:50 Priekuļu novadā, Liepas pagastā uz autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši notika divu automašīnu sadursme. Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete, vadot automašīnu “BMW”, iebrauca pretējā braukšanas joslā un izraisīja sadursmi ar vīrieša vadīto automašīnu “VW Sharan”. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta divas personas, no kurām viena nogādāta medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

29.jūlijā pulksten 13:20 Valkas novadā, Valkas pagastā uz autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka), vīrietis, vadot autobusu “Iveco”, neizvēlējās drošu braukšanas distanci, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu “Ford”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta divas personas. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

29. jūlijā ap pulksten 21:00 Burtnieku novadā, Valmieras pagastā uz autoceļa Valmiera – Matīši – Mazsalaca vīrietis, vadot automašīnu “VW”, pagaidām pie nenoskaidrotiem apstākļiem nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta pats vadītājs. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Komentāri 4

bezugunsnavdumu

Haha. Beidzot stulbeņi ar C un D kategorijām maksās, savu mazvērtības kompleksu mākti, sēžot ar savu lielo grabažu uz bampera viegliem.
Lieliska iespēja, apdrošināties ar kasko, pacelt vieglo naudu, atradot muļķi, kur sēž astē, strauji sabremzēties, un idiots nespēs savaldīt savu miskasti. Tādus idiotus pat VTU jau ņem, nav tālu jāmeklē. dtp_latvija instagram grupā bilde visā krāšņumā. Viens rats pat pāri nepartrauktai līnijai, kas ir strikts pārkāpums braucot ar D. Jo pasažieru drošums pirmā vietā.

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.04 11:22

bezugunsnavdumu

Un skatoties ka sasists arī vējstikls, tad kāds, cerams ka šoferis, lidoja arī ar pieri pa priekšu. Bet ja pasažieris, tad VTU dabūs maksāt kompensācijas.

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.04 11:26

lukiasmi

Ir tādi cilvēki, kuri bezjēdzīgi, par katru cenu vēlas aizvainot visus apkārtējos. Diez vai viņi paši spēj pamatot savu rīcību? Toties, kad kāds, kuram tas ir apriebies, sadod šim subjektam pa seju, tad "gudrinieks" gaudodams skrien pie tiesībsargājošajām instancēm, žēlojas apkārtējiem, atceras savas cilvēktiesības... Nožēlojami šādi radījumi. Moluski, ne cilvēki.

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.06 12:40

duksis4x4

Varētu jau Tev piekrist, ja vien vairumā gadījumu viegliem primāri nebūtu apdzīt smagsvaru un turpināt vilkties tam pa priekšu, jo galvenais tiem ir redzamība, mazāk putekļu, mazāk aizšķiestu logu, un pavisam bēdīgi ir tad, ja vieglais apdzen un izdomā, ka te ir laba sēņu vieta un pa jābremzēm.

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.04 19:40

Kriminālziņas