Valsts policija “pa karstām pēdām” aizturējusi sievieti par zādzību no mājokļa

Pagājušo piektdien Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Kocēnu novadā, kādā īpašumā, brīvi piekļūstot, no mājas nozagta nauda un rotaslietas vairāku tūkstošu eiro apmērā. Iespējami vainīgā persona tika aizturēta.

Izbraucot policijas norīkojumam, noskaidrots, ka cietušais vīrietis ar sludinājuma palīdzību iepazinies ar kādu sievieti, kuru uzaicinājis pāris dienas paciemoties savā īpašumā. Dienā, kad viešņa devās prom, mājas īpašnieks konstatēja, ka no īpašuma nozagta nauda un rotaslietas. 

Par notikušo cietušais nekavējoties informēja policiju, kas jau pēc pāris stundām aizturēja iespējami vainīgo personu. 

Par zādzību uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 1.daļas, proti, par svešas kustamas mantas slepenu vai atklātu nolaupīšanu (zādzība). Par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Valsts policija aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un nebūt pārlieku uzticīgiem iepazīstoties ar svešiniekiem dažādos sludinājumu portālos. Tāpat atkārtoti atgādinām, ka nevajadzētu trešajām personām izpaust savus personīgos datus, tādējādi pakļaujot sevi riskam kļūt par krāpšanas upuri.


Kriminālziņas