Vidzemes reģiona pārvaldes policisti pierobežas zonā veic kopīgas patruļas ar Igaunijas policiju 1

No aizvadītās piektdienas, 27.augusta, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas uzsāka kopīgas patruļas ar Igaunijas kolēģiem Latvijas pierobežas zonā, lai novērstu iespējamus likuma pārkāpumus un novērstu nelikumīgu migrāciju. Tāpat tiks kontrolēti noteiktie Covid-19 ierobežojumi un CovipPass kontrole.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja priekšnieka vietnieks Dimitrijs Kohanovs informēja: "Kopīgas patruļas ir papildu iespēja drošības garantēšanai pierobežas zonā. Mēs pastāvīgi sadarbojamies ar Igaunijas kolēģiem un kopīgās patruļas Šengenas teritorijā ir ierasta prakse. Tā ir laba iespēja starptautiskās sadarbības ietvaros nodrošināt robežu drošību, sabiedrisko kārtību un novērst noziegumu izdarīšanu.”

Kopīgas patruļas tiks organizētas visu septembri. Igaunijas un Latvijas policisti patrulēs Latvijas – Igaunijas pierobežas reģionos un uz galvenajiem autoceļiem. Tāpat policisti patrulēs sabiedriskās vietās un sekos līdzi satiksmes kustībai pierobežā.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Darbības imitācija. Ja jau valdība iepirka potes 2023 gadam, skaidrs, ka viss ir tikai bizness, un potes nepalīdz. Paldies ka ne 2030 gadam, lai arī nav izslēgts.

pirms 16 dienām, 2021.09.03 14:56

Kriminālziņas