Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jau rīt Valmierā sāksies Latvijas čempionāts ugunsdzēsības sportā

6. un 7.jūnijā, Valmierā, J.Daliņa stadionā  norisināsies Latvijas čempionāts ugunsdzēsības sportā, kurā piedalīsies spēcīgākās ugunsdzēsības sporta komandas no visas Latvijas. Aicinām ikvienu interesentu atbalstīt sportistus klātienē, jo ieeja ir bezmaksas! Svinīgā sacensību atklāšana notiks 6.jūnijā plkst. 10.00.  

Latvijas čempionāta ugunsdzēsības sportā ietvaros 6.jūnijā pieaugušo konkurencē par čempiona titulu cīnīsies 11 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes, Latgales, Zemgales, Vidzemes reģiona brigādes un Rīgas reģiona pārvaldes, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas komandas. Savukārt  7.jūnijā spēkiem mērosies deviņas jauniešu komandas no Rīgas, Alsungas, Kuldīgas, Vērgales un Grobiņas. 

Visu pieaugušo komandu dalībnieki ir VUGD amatpersonas vai darbinieki, kas ikdienā strādā par ugunsdzēsējiem glābējiem, inspektoriem, dispečerēm utt. 2016.gadā vīriešu komandu konkurencē godpilno pirmo vietu ieguva VUGD Kurzemes reģiona brigādes komanda. 

Latvijas čempionātā medaļas tiks izcīnītas četrās ugunsdzēsības sporta disciplīnās – 100m šķēršļu joslas pārvarēšana, uzkāpšana ar āķkāpnēm mācību tornī, 4x100m ugunsdzēsības stafete un izvēršanās no motorsūkņa. Ugunsdzēsības sports apvieno vieglatlētikas un ugunsdzēsības elementus. 

Pirmās oficiālās sacensības ugunsdzēsības sportā Latvijā notika jau 1937.gadā, bet Latvijas čempionāts ugunsdzēsības sportā Valmierā notiek jau kopš 2000.gada un tajā ik gadu starp VUGD struktūrvienībām norisinās sīva cīņa par medaļām. VUGD paldies par atbalstu Latvijas čempionāta ugunsdzēsības sportā organizēšanā saka Valmieras pilsētas pašvaldībai, Latvijas gāzei, SIA “Valpro”  un FN Serviss. 

Kriminālziņas