Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēgušās “Valkas – Valgas ugunsdzēsībai 150” jubilejas svinības

No 9.-11.jūnijam, Valkas un Valgas pilsētas svētku laikā, abu valstu ugunsdzēsēji glābēji ar vairākiem pasākumiem kopīgi atzīmēja apaļu jubileju – ugunsdzēsībai dvīņu pilsētās jau 150 gadus ilga vēsture. Svētku pasākumos piedalījās gan bijušie, gan esošie ugunsdzēsēji glābēji. 

“Valkas un Valgas ugunsdzēsībai 150” jubilejas pasākumi tika svinīgi atklāti Valgas pilsētas muzejā, kur dvīņu pilsētu ugunsdzēsēji teica paldies ilggadējiem sadarbības partneriem. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes komandieris pulkvežleitnants Jānis Skrastiņš un Valkas daļas komandieris majors Salvis Stepiņš pasniedza VUGD Goda rakstus kolēģiem Valgā, Valkas novada pašvaldībai, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Vidzemes reģionālajam centram, Valsts policijas Valkas iecirknim, kā arī Valkas novada pašvaldības policijai, uzsverot, cik nozīmīga ir dienestu veiksmīga sadarbība ikdienā. 

Svētki turpinājās sestdien ar svinīgu koncertu Valkas mūzikas skolā. Savukārt svētdien, 11.jūnijā, bijušie un esošie darbinieki, viesi un citu svinību dalībnieki, Smiltenes pūtēju orķestra pavadībā pulcējās svētku gājienam no Valkas vēsturiskās depo ēkas Raiņa ielā līdz pat Valgas pilsētas centram. Valgā, laukumā pie veikala RIMI, arī Valkas ugunsdzēsēji glābēji demonstrēja savu tehniku un aprīkojumu, kā arī maziem un lieliem Valkas un Valgas iedzīvotājiem tika atgādināti drošības padomi. Svētku gājiena noslēgumā notika Valkas un Valgas ugunsdzēsēju glābēju sacensības – kurš tālāk pados ūdens strūklu. Sacensības noslēdzās ar draudzīgu neizšķirtu.


Kriminālziņas