Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

PRECIZĒJAM: Par ugunsnelaimi „Valmieras stikla šķiedrā”

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Smiltenes posteņa autocisterna šorīt devās uz Valmieru, lai palīdzētu Valmieras kolēģiem. Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks izcēlies akciju sabiedrībā "Valmieras stikla šķiedra". 


Sazinājāmies ar VUGD Vidzemes reģiona komandieri Jāni Skrastiņu, kas apstiprināja šo faktu, kā arī paskaidroja, ka šobrīd nevar sniegt sīkāku informāciju, jo glābšanas darbi ir tikko sākušies. Tiklīdz saņemsim jaunāko informāciju, ziņosim.


Papildinājums: Ugunsgrēks "Valmieras stikla šķiedrā" likvidēts. Ziemellatvija.lv, sazinoties ar J. Skrastiņu, uzzināja, ka liesmas bija pamanītas uz vienas no ēkas jumtiem. Tika izsaukti ugunsdzēsēji un evakuēti strādnieki. 

Kā iespējamo ugunsnelaimes izcelšanās iemeslu glābēji min bojājumu skurstenī, bet patieso iemeslu noskaidros policijas darbinieki. 


PRECIZĒJAM: Uzņēmuma paziņojums par ugunsnelaimi SIA „WATS” telpās

AS „Valmieras stikla šķiedra” informē, ka 22.maija rītā uzņēmuma teritorijā Cempu ielā 13, Valmierā, izcēlās ugunsgrēks SIA „WATS” telpās, kas kā komersants īrē telpas AS „Valmieras stikla šķiedra” teritorijā (Cempu ielā 13, Valmierā). Aizdegoties SIA „WATS” skurstenim, dedzis jumta segums 2 kvadrātmetru platībā.

AS „Valmieras stikla šķiedra” vadība informē, ka AS „Valmieras stikla šķiedra” ražošanas teritorijas, telpas nav cietušas, tām nav nodarīts kaitējums, un nelaimes gadījumā nav cietuši uzņēmuma darbinieki. AS „Valmieras stikla šķiedra” ražošana nav ietekmēta un darbs tiek turpināts iepriekšējā režīmā.

Vienlaikus darām zināmu, ka AS „Valmieras stikla šķiedra” teritorijā, Cempu ielā 13, Valmierā, darbojas arī citi komersanti un iestādes.
Kriminālziņas