Vakar Apē izcēlies plašs ugusngrēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 31.augusta plkst. 6.30 līdz 1.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 31 izsaukumu – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Plkst. 16.40 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Engures novada Smārdes pagastu, kur dega garāža. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg divu garāžu jumti 30m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta divi apmēram 40 un 36 gadus veci vīrieši, kuri bija guvuši apdegumus un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 18.28.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, labības rugāji un siena ruļļi, malka, ventilācijas gaisa filtrs, elektroinstalācija, klēts, dzīvojamā māja, sodrēji ēkas dūmvadā un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. Viens no platības ziņā lielākajiem ugunsgrēkiem bija izcēlies Vaidavas ielā Apē, kur 145m2 platībā dega zem viena jumta esoša saimniecības māja ar garāžu, pirti un malkas šķūni. Glābējiem izdevās no liesmām paglābt blakus esošo divstāvu dzīvojamo māju un malkas šķūni. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst. 22.35 un plkst. 4.54 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Kriminālziņas