Vakar Burtnieku novadā nodega saimniecības ēka

Aizvadītajā diennaktī, no šā gada 1.jūnija plkst. 6.30 līdz 2.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma deviņus  izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums.

Vakar plkst. 22.31 tika saņemts izsaukums uz Burtnieku novada Valmieras pagastu, kur dega saimniecības ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka  deg saimniecības ēkas jumts un starpstāvu pārsegums 160m2  platībā. Ugunsgrēka likvidēšanā strādāja 13 ugunsdzēsēji glābēji no Valmieras, Strenčiem un Cēsīm, kā arī trīs Rencēnu brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 1.52.  

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kur  mājas dūmvados dega sodrēji 1m2  un 3m2 platībā, uz ceļa braucamās daļas bija uzkrituši koki un bija nepieciešama palīdzība lai tos novāktu un sakārtotu ceļa braucamo daļu.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi, šodien, pastiprinoties vēja brāzmām, VUGD atgādina, ka gadījumā, ja ir nogāzušies koki, pārrauti vadi, notikusi avārija vai arī kāds cits negadījums, nekavējoties jāzvana ugunsdzēsējiem glābējiem pa tālruņa numuru 112.


Kriminālziņas