Vakardien no piedūmota dzīvokļa izglābts cilvēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 27.janvāra plkst. 6.30 līdz 28.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 22 izsaukumus, no kuriem astoņi bija uz ugunsgrēku dzēšanu un astoņi uz glābšanas darbiem, savukārt seši no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Plkst. 9.34 tika saņemts izsaukums uz Parādes ielu Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamai mājai deg pirmā stāva dzīvoklis 25m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no piedūmotās ēkas evakuējās viena sieviete, savukārt vēl vienu sievieti ar suni evakuēja ugunsdzēsēji glābēji. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 12.32. 

Plkst. 21.45 VUGD saņēma izsaukumu uz Madonas novada Ļaudonas pagastu, kur ražošanas ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkai ar atklātu liesmu deg jumts un starpstāvu pārsegums 300m2 platībā. Plkst. 1.17 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un kā tā iespējamais cēlonis tiek minēts īssavienojums elektroierīcē.

Naktī plkst. 4.09 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Lubānas ielu Rēzeknē, kur ugunsgrēks bija izcēlies piecstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvoklī uz plīts bija piededzis bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,5m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa tika izglābts vīrietis. Plkst. 5.06 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega balkona grīda, malkas žāvēšanas kamera un malka, ēkas starpsiena un griestu pārsegums, dārza māja un sodrēji ēkas dūmvadā.


Kriminālziņas