Aicina balsot par kapelas "Bumerangs" dziesmu

Līdz 22. maijam raidījuma "Latvijas sirdsdziesma" aprīļa aptaujā iespējams balsot par pilsētas kapelas "Bumerangs" no Valkas jaunizveidoto dziesmu "Mūžīgi mūžos Latvija". Dziesma tapusi par godu pilsētas kapelas Bumerangs 35. jubilejai un tā veltīta visiem, kuri dažādos laikos ir cīnījušies par Latviju.

Ja vēlies šo dziesmu dzirdēt gada finālā - neaizmirsti, ka par to reizi dienā vari nobalsot ŠEIT.

Valkas mūziķu jaunizveidotā dziesma piedalījās arī aprīļa aptaujā, kurā tā saņēma 1596 balsis un ierindojās 9. vietā.

"Latvijas Sirdsdziesma" ir Latvijas Televīzijas Izklaides raidījumu redakcijas veidots raidījums, kurš ir kādreizējās "Latvijas Šlāgeraptaujas" tradīciju turpinātājs. Aptaujas mērķis ir apzināt latviešu populārās mūzikas attīstību Latvijā, veicināt tās kvalitātes izaugsmi, un noskaidrot televīzijas skatītāju intereses. Katru sezonu raidījums aicina savus skatītājus piedalīties gada aptaujā par mīļāko sirdsdziesmu.

Raidījums skatāms katru sestdienu, plkst. 19.35, LTV1 un klausāms LR2 svētdienās, plkst. 15.05.

Par pilsētas kapelu "Bumerangs" no Valkas:

80.gadu beigās un 90. gadu sākumā šie Valkas mūziķi bija popularitātes zenītā. Koncertu skaita un apmeklētības rekordu ziņā viņus spēja pārspēt vien pirmā “Čikāgas piecīšu” tūre Latvijā.

Īpašu tautas mīlestību “Bumerangs” izpelnījās jau 1987. gadā, koncertos spēlējot līdz tam aizliegtas dziesmas, humoru un drosmi runāt par brīvu Latviju.

Kapela kopumā ir nospēlējusi vairāk nekā 1500 koncertus, ne vien Latvijā, bet arī ASV, Kanādā, Lielbritānijā, Vācijā, Igaunijā, Baškīrijā, Armēnijā un Krievijā. Kapelas kontā daudzi “dzīvie” koncerti Latvijas televīzijās un radio.

Aicinām atbalstīt savējos un nobalsot par "Bumeranga" jauno dziesmu "Latvijas Sirdsdziesmas" aptaujā ŠEIT.

Kultūra un Izklaide