Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina Smiltenes novada māksliniekus piedalīties projektā "Handicraft Festival - Transnational cooperation project"

Biedrība “Abulas lauku partnerība”  ir Vietējā rīcības grupa, kura ELFLA fonda Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākumā 19.2 “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”  ietvaros īsteno Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju Smiltenes  novada Blomes, Brantu, Launkalnes, Palsmanes, Variņu, Bilskas un Smiltenes pagastos un Smiltenes pilsētā.  

Starptautiskā projekta  “Handicraft Festival – Transnational cooperation project” Nr. 18-00-A019.333-000009 aktivitātes tiek organizētas ELFLA fonda Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākumā 19.3. “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība ” ietvaros. Projekta mērķis ir radīt izpratni par mūsdienu tradicionālo tautas mākslu, vides mākslu, lai uzlabotu amatnieku produktu tirdzniecības veicināšanu. Attīstīt vispārējās zināšanas par mākslas formām un paplašināt atpazīstamību projektā iesaistīto reģionu māksliniekus - amatierus, lai radītu jaunu sadarbību ar vietējiem un starptautiskiem māksliniekiem un amatniekiem. 

Pasākums ilgs 6 dienas Smiltenes pagasta "Kalnamuižas" teritorijā, kura laikā, skolotāju uzraudzībā tiks radītas lielformāta gleznas - 3D, kubisma un  abstraktās mākslas stilos. 

Sadarbības partneri Balvu rajona partnerība un LAG Karhuseutu no Somijas.

20181011-1352-afisa-makslinieku-nometne-

Vairāk informāciju meklējiet http://www.abulas.lv/lv/projekti

Kultūra un Izklaide