Aicina uz grāmatas atvēršanas svētkiem Valkā

Ceturtdien, 23. janvārī, pulksten 18 mākslas skolā notiks valcēnietes Tamāras Elziņas pirmās dzejas grāmatas “Ārpus laika” atvēršanas svētki. 

Novada Centrālās bibliotēkas sagatavotajā informācijā norādīts, ka T. Elziņa ir bijusī latviešu valodas un literatūras skolotāja Valkā un Ērģemē. Paralēli skolotājas darbam rakstījusi dzejoļus un stāstus, kas publicēti periodikā un dažādos krājumos. Šobrīd valcēniete ir jau vairāku grāmatu autore. 2015. gadā iznākusi mazā pasaciņa “Gliemezīša Lī pirmais ceļojums”. Daudzus lasītājus ir aizkustinājis T. Elziņas dzimtas trīs sieviešu likteņstāsts grāmatā “Sieviete durvīs” (2016). Savukārt krājums “Gail ogles atmiņu pavardā” (2016) ir T. Elziņas un Valkas novadpētniecības muzeja darbinieces Aijas Priedītes kopdarbs, kurā apkopoti novadnieku atmiņu stāsti par pārdzīvoto izsūtījumā Sibīrijā. 

Jauniznākušo grāmatu “Ārpus laika” papildina gleznotājas Gundas Sīmanes akvareļi. G. Sīmane Valkā dzīvo kopš 1984. gada. Viņa ir Valkas mākslas skolas pedagoģe un ilggadēja tekstila studijas vadītāja. 

Dzejas grāmatas atvēršanas svētkus vadīs novada literārās apvienības projektu vadītāja Mārīte Magone. Pasākumu kuplinās pilsētas kultūras nama dziesmu draugu kopa “Nāburgi”.       

Kultūra un Izklaide